2733
2734
عنوان

با شوهرم قهرم همش از اینور میره از اونور میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2655 بازدید | 140 پست
چ کنم اصلا دعوا نمیکردیم ما .یهو خل شدم من صدام رفت بالا وووو خیلی ناراحته.منم غرورم اجازه نمیده برم ...

فعلا ولش کن بذار آروم شه بعدش توام از شوهر من یاد بگیر به روت نیار حرف بزن تا حرف بزنه تموم شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا بزن پس کله ش بگو بیاد دستبوسم

خودت بزن پس کلش 

دستتو ببر جلو 

بگو ببوس🤦‍♀️😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2731
خیلی دوست داریم همو ولی افتادیم تو دنده لج.نمیدونم چرا انقد بی تفاوت شدم بهش یهو

طبیعی یه منم زمان دعوا و قهر نفرت دارم،فک میکنم دیگه تموم شد،احتیاج ب ی شوک دارین تا دوباره یادتون بیاد چقد همو میخوایین

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه
ما بحث میکنیم ولی دعوا ن .این سری خیلی دعوای بدی کردیم دستمو گرفت با اوی یکی دستم چنان زدم صورتشو😳

زدی تو گوشش؟ خب کاش نمیزدی. دیگه کاریه که شده. بذار آروم شه و با رفتارت سعی کن آشتی کنین اگه مقصر بودی. من نمیگم ببخشید چون بگم تا صب خودشو لوس میکنه

2738

منکه اکثراخودم کوتاه میام آخه اصلاتحمل قهرندارم فقطم خودم اذیت میشم وقتی قهریم اون میشینه پای تلویزیون ماستشومیخوره

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  
زدی تو گوشش؟ خب کاش نمیزدی. دیگه کاریه که شده. بذار آروم شه و با رفتارت سعی کن آشتی کنین اگه مقصر بو ...

دستم یهو هرز رفت بدبختی خیلی قشنگم خوابید تو گوشش😣اونم هلم داد رو تخت  اصلا فسلم هندی شد.فعلا حرف نزنیم بهتزه

ما هم دقیقا از پنج شنبه قبل تا الان با هم حرف نزدیم حالا امروز مهربون شده حرف میزنه . خب معلومه آخر هفته است و ......

حالم ازش بهم می خوره . 🤔 هیچ حسی بهش ندارم جز تنفر

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
من که همش خندم میگیره اصن نمیتونم قهر کنم  لعنتی اه 😒

منم وقتی میاد مزه میریزه یا ادای قهر کردنمو درمیاره خنده م میگیره و همه چی بهم میریزه. هر دفعه میگم این دفعه تا نیاد منت کشی آشتی نمیکنم اما بازم...

قهرم باهاش😂

لازمہ بہ جارو نپتون و ست قرمز اشارہ کنم یا خودت بلدی؟🤦‍♀️😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2706