2737
2734
عنوان

با شوهرم قهرم همش از اینور میره از اونور میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2654 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستم یهو هرز رفت بدبختی خیلی قشنگم خوابید تو گوشش😣اونم هلم داد رو تخت  اصلا فسلم هندی شد.فعلا ...

😬😬😬دستت درد نکنه ک زدی یادش میمونه نمیتونه بزنت چون توام دست بزن داری 😂😂 جدا از شوخی یکم ک جو اروم شد برو معڋرت خواهی کن 

2728
دستم یهو هرز رفت بدبختی خیلی قشنگم خوابید تو گوشش😣اونم هلم داد رو تخت  اصلا فسلم هندی شد.فعلا ...

زدیش؟؟؟؟ عجب!! شب از دلش در بیا .. شب جمعه س

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
ما هم دقیقا از پنج شنبه قبل تا الان با هم حرف نزدیم حالا امروز مهربون شده حرف میزنه . خب معلومه آخر ...

وای من یه هفته نمیتونم قهر باشم. حتما جنگ جهانی راه ميندازم اگه نیاد

2738
منم وقتی میاد مزه میریزه یا ادای قهر کردنمو درمیاره خنده م میگیره و همه چی بهم میریزه. هر دفعه میگم ...

بلد نیستن بدبختا

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
وای خدا رو شکر که من خونه م. درکت میکنم 

اورده گڋاشته پیش خانوادش اینجا هم مثل میدون جنگ این ب اون فوش میده داد میزنه یعنی دارم دیونه میشم همین هفته هم سقط داشتم دید حالم خوب نیست رفت با باباش 

ی دفعه هم حالمو نپرسیده 

اههههه ولمون کن عامو😂😂ست قرمزو تو خواب ببینه

پاشو دختر پاشووو 

ست ملوانی و خلبانی و پرستاریم ھست 

اصلا بنین چقد دستم بہ خیر میرہ😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
😬😬😬دستت درد نکنه ک زدی یادش میمونه نمیتونه بزنت چون توام دست بزن داری 😂😂 جدا از شوخی یکم ک جو ا ...

ن بابا اون اصلا منو نمیزنه.فقط هلم داد ک اونم خیلس خطرناکه.معذرت خواهی ام کردم ولی دوست نداشتم اشتی کنیم

2706