2737
2739
عنوان

کیا زن بابا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 46 پست
من تو ۴سالگی پدر مادرم جدا شدن و پدرم وقتی۱۰سالم بود ازدواج کرد با زنش خوبیم هممون خواهر برادرا اونم ...

حتما خیلی فهمیده و مهربون بوده که باعث شده این حس خوب رو از همون چهار سالگی داشته باشین با وجود بودن مادرتون 

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتما خیلی فهمیده و مهربون بوده که باعث شده این حس خوب رو از همون چهار سالگی داشته باشین با وجود بودن ...

اره زن عاقلیه ولی من چهارساله که بودم پدر و مادرم طلاق گرفتن بعد ۶سال بابام ازدواج کرد و یه سال بعدش مادرم تویه سانحه فوت کرد😓 

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...
2738
اصلا اینطوری فکر نکن

چرا بیشتر مردا اول عاشق قیافه میشن بعد کم کم با اخلاق طرف اشنا میشن اگه اینجور نبود اونا که از لحظه اول از اخلاق ادم خبر ندارن که فورأ عاشق اخلاقش بشن

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...
مادر من که از صدتا نامادری بذاره😑😑😑

چرا عزیزم ماهایی که زن بابا داریم،،داریم ازشون تعریف میکنیم😅

نه بابا اینو ببین https://instagram.com/rahillstyle?igshid=1t5ubbye7se40

اینستا ندارم عزیزم باز نمیشه چیه؟

اره زن عاقلیه ولی من چهارساله که بودم پدر و مادرم طلاق گرفتن بعد ۶سال بابام ازدواج کرد و یه سال بعدش ...

متاسفم عزیزم😔 

دقیقا به نظرم باید خیلی عاقل و پر از احساس و قوی باشی که که کاری کنی اون بچه از لحاظ روحی آسیب نبینه

خواستگار من گفته فقط یه جلسه باهم حرف بزنیم ، می‌خوام دلیل مخالفتش رو از زبان خودش بشنوم ، به واسطه ش گفتم من توان قبول مسولیت عاطفی و روحی بچه ش رو ندارم ... گفت بهش بگو بچه ش رو قبول نداری   گفتم پدری که از بچه ش به این راحتی بگذره لیاقت یه روز زندگی رو نداره ...

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
2706