2703
2553
عنوان

کیا زن بابا دارن

1006 بازدید | 46 پست

باهم خوبین چندساله زن باباتون شده مادرتون زلاق گرفته و پدرتون ازدواج کرده یا فوت شده 

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من تو ۴سالگی پدر مادرم جدا شدن و پدرم وقتی۱۰سالم بود ازدواج کرد با زنش خوبیم هممون خواهر برادرا اونم بامون خوبه الان هممون ازدواج کردیم مهمون میریم مهمون میایم 

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...
من دختر دارم از ازدواج اولم.الان شوهر دومم رابطش با دخترم خیلی خوبه

شوهر سابقت ازش طلاق گرفتی یا فوت شدا

2714

منم  پدر و مادرم فوت شدن و فقط زن بابام هستن خوبه بنده ی خدا..یه جور دلگرمیه واسه آدم..

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
من تو ۴سالگی پدر مادرم جدا شدن و پدرم وقتی۱۰سالم بود ازدواج کرد با زنش خوبیم هممون خواهر برادرا اونم ...

خداروشکر،مطمئنا هم اون خوبه هم شما وهمچنین پدرت که تعادلو بینتون برقرار کردا

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706