2733
2739
عنوان

اگه میتونستین رایگان به یه کشور سفر کنین اون کجا بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 124 پست
نگفتم میخوام برم اون دنیا که گفتم میخوام برم انگلیس😂

آخ راس میگی ملکه الیزابت مرده😅

پس سلام منو به جانشینش برسون 😆

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوس دارم

منم

البته تا وقتی بی پول باشیم همجا جهنمه😂 ولی خب خوبیش اینه اونجاها پنج سال ده سال نهایتا تلاش کنی به یه کوفتی میرسی اینجا چی؟ هرچی سگ دو میزنیم از دیروز بی پول تریم

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
منم البته تا وقتی بی پول باشیم همجا جهنمه😂 ولی خب خوبیش اینه اونجاها پنج سال ده سال نهایتا تلاش کن ...

بابا توی امریکا شما با اولین ماهی که کاری میکنی سر ماه میتونی یه ماشین معمولی در حد ۲۰۷ بخری 

ولی اینجا ۱۰ سال کار کن اخرش هم با کلی چک و قسط بتونی یه پراید هاچبک مدل ۹۰ بخری برای خودت😆

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
2728
فقط امضات😅

سایت هم مث کشورمون مال حرب الهی هاست نه ماها😉😂

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
بابا توی امریکا شما با اولین ماهی که کاری میکنی سر ماه میتونی یه ماشین معمولی در حد ۲۰۷ بخری  ...

هعی خواهر الان خودمون دنبال ماشینیم، ۲۰۶ مدل ۸۲ ینی ۲۱ سااال پیش ۱۹۰ میلیون ۲۰۰ میلیون. تازه تمام رنگ. ما شمال هستیم میوه ها انقد گرونن دیگه مث قبلنا کیلویی نمیخریم دونه دونه میگیریم😂قشر ضعیف باشی زندگی نمیکنی فقط زنده ای

سایت هم مث کشورمون مال حرب الهی هاست نه ماها😉😂

حآجی به نظرم این حرفارو نزن منم توی نی نی سایت از این حرفا زدم و کاربری هام تعلیق شد الان این کاربری سوممه😂

منم درباره جمهوری اسلامی صحبت کردم 😂

ولی ولش کن بذار تعلیق شیم😂

هعی خواهر الان خودمون دنبال ماشینیم، ۲۰۶ مدل ۸۲ ینی ۲۱ سااال پیش ۱۹۰ میلیون ۲۰۰ میلیون. تازه تمام رن ...

پسته ای که بهترینش توی دنیا مال ایرانه مردم ایران باید خلالش رو بخرن کیلویی ۱ تومن😂

پیاز کیلویی ۳۸ تومن

وای چه بد واقعی؟

الان نمیدونم باید بخندم یا گریه کنم😂

فقط ش ا ه بد بود بیچاره🗿

2738
حآجی به نظرم این حرفارو نزن منم توی نی نی سایت از این حرفا زدم و کاربری هام تعلیق شد الان این کاربری ...

امضای من این بود( تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است من دلم پیش غریبی‌ست که نامش وطن است) نی نی یار گف عوض کنید سیاسیه. عوض کردم ولی دیدم بعضی کاربرا رسما مسایل سیاسی و جنگ اسرائیل فلسطین و اسم چنتا سگ و خر رو قشنگ تو امضاشون میگن هیچکس بهشون نمیگه بالا چشت ابرو. منم امضامو برگردوندم ۲۴ ساعت تشد دوباره نی نی یار گیر داد. اسم اون کاربرا رو گفتم، گفتم اگ مال من سیاسیه پ مال اینا چیه؟ گف باید امضا تابع قوانین جمهوری اسلامی باشه...! بله برا همینه نوشتم عدالت آبدوغ‌خیاری! گیر یمشت نفهم تند رو افتادیم سیاه کردن روزگارمونو. صبر کن نوبت ماهم میشه. منکه دهن تک تک پاچه خوارای اطرافمو سرویس میکنم به چادر روی سرشونم گیر میدم حالا ببین

پسته ای که بهترینش توی دنیا مال ایرانه مردم ایران باید خلالش رو بخرن کیلویی ۱ تومن😂 پیاز کیلویی ۳۸ ...

بعد اون زنیکه بشکه عن میاد تو تلویزیون میگه گوشت نخورید میوه نخورین چی میشه مگه😏

لاشی ترین ادمایی جهان جمع شدن تو ایران و نشستن پشت صندلی وگرنه مملکت به این فضاحت نمیرسید

بعد اون زنیکه بشکه عن میاد تو تلویزیون میگه گوشت نخورید میوه نخورین چی میشه مگه😏 لاشی ترین ادمایی ...

خیلییی قشنگ گفتی 

منم گفتم میخوام ببینیم خ م ی ن ی که اوایل انقلاب میگفت شما چرا برای چی برای خونه پول میدید شما نباید پول آب و برق و گاز بدید اینا نعمت های خداست که به ما ارزونی داشته و خونه زمین خداست و نباید پول‌ بالاش بدید کجاست الان که قیمت قبر تو تهران ۶۰۰ میلیون! کجاست این شعار ها که میدادن!؟

بعد گفتم فقط ش ا ه بد بود که بهترین ماشین آمریکایی شاسی بلند میخریدی ۸۵ هزار تومن ولی الان یک کیلو موز میخوری ۸۵ تومن! او بد بود که همه کاری واسه ایران کرد و ...

اینا خوبن که میلیارد میلیارد دزدی میکنن از مردم بدبخت به اسم اسلام ! 

میگفتن شاه میومد ثروت ایران رو خرج جشن های ۲۵۰۰ ساله می‌کرد! هزچی باشه شاه این ثروت هارو خرج خود ایران و تاریخش کرد نه اینکه میلیارد میلیارد دلار پول مردم ایران و کشور ایران رو ببره بده به سوریه و یمن و فلسطین!! 

فقط شعارشون مرگ بر ش ا ه هست! 

امضای من این بود( تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است من دلم پیش غریبی‌ست که نامش وطن است) نی نی یار ...

به خدا میتونم بگم یکی از قشنگ ترین امضاهای که توی نی نی سایت دیدم مال تو بوده 

خیلی گل گفتی 

بله بله‌... به این نیز بگذرد 

زنده باد جمهوری آخوندی ایران!

2706