2737
2739
براش اگه درتوانت بود آش نذری بده یا نمک نذر کن هر از گاهی.  وهروقت هم تونستی براش سوره یاسین رو ...

بله اين نذر هم گفتم وچن تاي ديگه

چشم.ممنونم عزيزم 

اينكه گفتين به خاطر نرسیدن به بعضی حاجاتت ناشکری خواهی کرد خيلي ميترسم نميخوام اينجوربشه

وای عزیزم حس ششمی میشه راجب منم بگی

سلام گلم روحیه شما حوریه که نمیخاین کسی از احساسات زیاد باخبر بشه درس هم میخونی شاید یکم زیاد نه ها یکم تپل هستی سنت زیاد نیست به نظرم ولی نمیتونم بگم چند سالته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اين نذر هم گفتم وچن تاي ديگه چشم.ممنونم عزيزم  اينكه گفتين به خاطر نرسیدن به بعضی حاجاتت ...

عزیزم نگران نباش هممون ناشکری میکنیم درضمن گفتم که من که نعوذباله خدا نیستم بابا همش حدس و گمان الکیه درمورد قیافه حالا شاید یه چیزایی رو درست گفته باشم ولی درمورد آینده که دیگه خدا داند نترس هیچ اتفاق بدی انتظار تو رونمیکشه همه خوشبختی دنیا خودشون میان سمتت البته به شرطی که همیشه پشت به خدا کرم باشه و انسان خوبی باشی

2728
سلام گلم روحیه شما حوریه که نمیخاین کسی از احساسات زیاد باخبر بشه درس هم میخونی شاید یکم زیاد نه ها ...

واقعا من احساساتمو همیشه قایم میکنم درس که نه ولی حدودا همیشهدوس دارم چیزای جدید یاد بگیرم و دنبالشم تقریبا

و درسته یکمی هم تپلمم سی سالمه 

عزیزم میشه بگی راجب برادرم که مشکل داره چی میشه آینده اش خیلی نگرانشم و از همسرم کارش چطور میشه  یعنی پیشرفت میکنیم

2740
بله اين نذر هم گفتم وچن تاي ديگه چشم.ممنونم عزيزم  اينكه گفتين به خاطر نرسیدن به بعضی حاجاتت ...

گفتم که خدا عالم غریبه اون همه چی رومیدونه ما بنده های ناچیز وگرنه کار چی داریم که بهش بندازین نگران نباش تو خیلی دختر خوبی هستی و هیچوقت مرتکب اشتباهی نمیشی که جبران ناپذیر باشه همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت گلم

گفتم که خدا عالم غریبه اون همه چی رومیدونه ما بنده های ناچیز وگرنه کار چی داریم که بهش بندازین نگران ...

مشکل من همینه از عذاب وجدان میخام بمیرم 

درد منو قوی نکرد از اونیم ک بودم بدتر شدم!!!. 
يعني ممكنه به بعضي هاش اصلا نرسم يا اينكه دير برسم ؟ نذر ونياز خيلي كردم

ببین گلم این حرفام صرفا حدس وگمانه نه واقعیت نگران نباش خدا هرچی صلاحت باشه بهت میده ولی صلاح نباشه نه  پس بدون خدا بیشتر به فکرته این بهتر نیست به نظرتپس دیگه نگران نباش حرفایی منم زیاد جدی نگیر مگه من کیم که بخوام درمورد آینده حرف بزنم اون فقط خداست که آینده رومیبینه نه ما بنده های ناچیز 

سلام گلم میشه درمورد بیماریت یکم بگی   انشالله که زود به قوت الاهلی خوب بشی

پنیک دارم. 

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
مشکل من همینه از عذاب وجدان میخام بمیرم 

یعنی من باعث شدم عذاب وجدان بگیری اگه اینجوریه خودمو‌نمیبخشم. عزیزم گفتم که منم مثل شما یه آدم معمولی هستم من خیلیییی گناهکارتر از اینحرفام که لخام آینده یک انسان رو براش پیش بینی کنم خدا بزرگترینه خیلی هم دختر خوبی هستی باور کن درمورد ناشکری اصلا هم مطمعن نبودم ولی اینو بدون به قدرت خدا به آرزوهات می‌رسی ولی اگه به بعضیهاش نرسیدی یعنی مصلحت بزرگی توش بوده بزار یه مثال کوچیک‌بزنم 

2706