2752
2734

امروز روز آخر مدرسه بود. از هفته دیگه امتحاناتشون شروع میشه.

با اینکه خیلی شیطونن و حرصم میدن ولی احساس میکنم دوریشون برام خیلی سخته. مخصوصا بعضی از بچه هام که واقعا خوشگل و بامزن.🥺 سارا، مینا...

اصلا دلم نمیخواد تعطیل بشم. دوریشون اذیتم میکنه.🥺💔

چرا اینجوریم من؟؟

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ای جانم چقدر روحیه  لطیف و با محبتی دارید شما😍❤️

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

سال چند رو تدریس میکنید؟

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

معلم دختر منم امروز آخرین دیکته رو با مضمون دلتنگی گفته...که دلم برای دانش آموزام تنگ میشه و آرزوی موفقیت کرده.دو،صفحه گفته

دلم براش خیلی تنگ میشه...معلم خیلی خوبی بود...دخترم کلاس اوله

هفتم و هشتم. بیشتر دلم برای هفتم ها تنگ شده. بچه ترن.

ان شالله ک موفق باشید بالاخره چن ماه کنار هم بودید بهم عادت کرده بودید واقعا سخت

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲