2733
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134691 بازدید | 17489 پست
نه گلم طبیعی  خدا خواست  واقعا دوقلو دوست داشتم  خدارا شکر خدا بهم داد تصمیم داشتم بر ...

چقد جالب که طبیعی با دوجنس متفاوت شده. 

من سر بچه اولم یه گروهی بودم ۴تا دوقلو داشتن که ۳تاش همجنس بودن یکیش دوجنس که اونم با قرص ۴قلو داشتو ۲تاشو حذف کرده بود.

ما هم دوقلو طبیعی دوس داشتیم، ۸هفته که رفتیم سونو دکتر گفت قلبش تشکیل شده شوهرم گفت یدونس ؟ 😂 دکتره گفت آره دیگه😅

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چقد جالب که طبیعی با دوجنس متفاوت شده.  من سر بچه اولم یه گروهی بودم ۴تا دوقلو داشتن که ۳تاش ه ...

اخی عزیزم 

اره گلم دکتر گفت به خاطر اینکه ذخیره تخدانم بالاست و در ماه چند تا تخمک آزاد میکنم  حتی گفت احتمال اینم هست باردار بعدیم بیشترم بشه  بارداری اولمم احتمال دکترا این بود که دوقلو هست چون تو آزمایش مشخص نمیشد باردارم و یه آزمایش مخصوص ازم گرفت و گفت یا چند قلو یا ملار که نبودسه روز بستری بودم بیمارستان  به خاطر خونه تکونی مادر شوهرم خونریزی شدید گرفتم همه میگن اگه دوتا بود یکیش رفته دکترم همینو گفت  

الان دوقلوهام ناهمسانن  کیسه و جفت کامل جدا هر کدام

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
من یه سوال داشتم از وقتی حامله شدم ابریزش بینی دارم هر روز فک کنم ۲۰ بار عطسه میکنم دکتر میگه طبیعی ...

منم خیلی عطسه میکنم حتی تا الان که هفته ۱۸ هستم طبیعیه اره

یارب نظر تو برنگردد
2740
2706