2737
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست

سلام دوستان 

الان 25 روزه ک از شیر گرفتن تدریجی رو شروع کردم و تو همه ی مراحل خوب جلو رفتیم حتی با حذف وعده ی بین خواب روزش هم کاملا کنار اومده ولی فک کنم دارم شکست میخورم....شیر خوردنای بین خواب شبش بیشتر شده ک کمتر نشده....انگار میدونه ک فقط بین خواب شب میتونه شیر بخوره و هی بیدار میشه ک از دست نده...

خیلی کلافه ام....

سلام دوستان  الان 25 روزه ک از شیر گرفتن تدریجی رو شروع کردم و تو همه ی مراحل خوب جلو رفتیم حت ...

سلام

آخی عزیزم عذاب وجدان گرفتم احساس کردم تقصیر منه 🤦

شاید شیرت کم شده و برای همین بیشتر بیدار میشه. اولش چجوری میخوابه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آخی عزیزم عذاب وجدان گرفتم احساس کردم تقصیر منه 🤦 شاید شیرت کم شده و برای همین بیشتر بیدار م ...

سلام ستاره جان

اینو دیشب نوشتم ولی ارسال نشد...

نه عزیزم اینطور نیس...

شیرم ک کم شده چون روزا دیگه درد ندارم خداروشکر.... مطمینم از رو عادته نه گشنگی چون از وقتی شیر روزش رو قطع کردم غذاش چند برابر شده...

اولش مثله شبای قبل از شیر گرفتن دو ساعت خوب میخوابه بعد با چشای بسته شیر میخواد همینکه میدم با تعجب چشاش رو وا میکنه و  دیگه اگه ولش کنم تا صبح شیر میخواد....

حالا امشب میخوام خودم دست به کار شم چون حس میکنم اینطور ادامه دادنم بیشتر باعث عذابش میشه...البته با احتساب ماههای قمری دیشب 30 ماه پرشد و دیگه خیالم راحته...

امشب همه ش بازی کردیم و خیلی دیر خوابوندمش ساعت 12 اینا....توکل ب خدا میخوام از امشب تموم شه...

سلام ستاره جان اینو دیشب نوشتم ولی ارسال نشد... نه عزیزم اینطور نیس... شیرم ک کم شده چون روزا دی ...

خداروشکر از چیزی ک فکر میکردم راحت تر بود...

3مرتبه بیدار شد و ی کم گریه کرد بعدش دیگه فهمید از شیر خبری نیس تا صبح خوابید...

اینم بگم تشکشو جای دیگه پهن کردم و خودم هم با فاصله ازش خوابیدم و وقتی بیدار میشد دیرتر میرفتم پیشش ک ی کم بیدارتر بشه چون بین خواب و بیداری اصلا نمیشه آرومش کرد...چراغا رو هم روشن گذاشتم ک فک کنه روزه....

حذف وعده ی شیر بین خواب روزش تمرین خوبی برا شب بود....

2731
خداروشکر از چیزی ک فکر میکردم راحت تر بود... 3مرتبه بیدار شد و ی کم گریه کرد بعدش دیگه فهمید از شیر ...

عزیز دلم خیلی پسر گلیه ماشاالله 😘😘❤️

دیگه از شیرخوارگی در اومد پس آقا کوچولو ❤️

منظورم این بود که اول چجوری خوابش میبره؟ شیر که نمیدی، رو پا میخوابه؟

آها برا خوابوندن ی کم تو بغل میچرخونمش بعد رو پام میندازم البته چند روزه ک رو پا میخوابه قبلا اصلا نمیموند الان قبول میکنه...

2740
سلام به همه یه سوال دارم مامانای عزیز  بچه 3 تا 5 ساله تون روزی چند ساعت با تبلت یا گوشی بازی ...

سلام عزیزم

به نظرم فقط با سرگرم کردنش با چیزای دیگه و در دسترس نذاشتن گوشی و تبلت بشه ...

البته پسر من کوچیکه و ی مدت ب دیدن کارتون از لپتاب وابسته شده بود و اینطوری کم کردم....

سلام عزیزم به نظرم فقط با سرگرم کردنش با چیزای دیگه و در دسترس نذاشتن گوشی و تبلت بشه ... البته پس ...

سلام عزیزم

ممنون. 

واقعا تا وقتی خودمون با بچه بازی می کنیم سراغ گوشی نمیره

سلام عزیزم ممنون.  واقعا تا وقتی خودمون با بچه بازی می کنیم سراغ گوشی نمیره

خواهش میکنم عزیزم...

راستی ی بار گفتین تاپیک مفیدمعرفی کنیم، من تاپیکای دختر گرانبها و بانو آرتمیس رو دوس دارم....

البته خیلی اتفاقی دیدم اینارو و عضو با سابقه ای نیستم....

2706