2737
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134689 بازدید | 17489 پست
با زردی گل پسر چیکار کردی کمتر شده خداروشکر یا نه هنوز؟ ببین چقدر خودتو اذیت کردی ناراحتی و گریه ها ...

زیر دستگاهه قرار بود امروز ببرم دکتر که گفت نیستش ان شاء الله فردا ببرم ببینم چی میگه.. کاش نگه آزمایش دستاش تیکه تیکه شد از جای سوزن ☹️نه لیدی میل دیگه نخوردم.. حالا شاید باز بگیرم خدا کنه خوب باشه برا ‌‌شیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا استراحت مطلق بودم.... نمیدونم...

ای بابا من همه امیدم به اینه که برم انومالی بگه رفته بالا استراحتم میکنم چون اگه نره بالا اصولا دیگه امیدی نبست   شانس کم میشه

یارب نظر تو برنگردد
سلام دوستان کسی سونوی هفته ی ۳۰ رو انجام داده؟ من فردا میرم توی هفته ۳۰ میتونم انجام بدم فردا؟

عزیزم بهداشت واسه من نوشته بود ۳۱ هفته که تا ۳۳ هفته هم‌میشه رفت

دکترت گفته ۳۰‌هفته بدی ؟

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
2738
زیر دستگاهه قرار بود امروز ببرم دکتر که گفت نیستش ان شاء الله فردا ببرم ببینم چی میگه.. کاش نگه آزما ...

سلام گلاب جان خوبی ؟؟ رو به راهی ؟ نی‌نی خوبه ؟

از اون حال در اومدی بهتری ؟

زیر دستگاهه قرار بود امروز ببرم دکتر که گفت نیستش ان شاء الله فردا ببرم ببینم چی میگه.. کاش نگه آزما ...

انشالله که رفع شده

ای جان بمیرم الهی فسقلی یذرس دستاش اخه

من فکر کردم میخوری حتما بگیرش خواهر من از بس شیرش میریخت نصف قوطی که مونده بود داد به من گفت نمیتونم بخورم 

حتی خودم موزی گرفتم گفتم یه قورت بخور ببین چه خوش طعمه گفت باور کن تمام لباسم کثیف میشه از شیر اگه بخورم 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
عزیزم بهداشت واسه من نوشته بود ۳۱ هفته که تا ۳۳ هفته هم‌میشه رفت دکترت گفته ۳۰‌هفته بدی ؟

آره دکتر گفت سی هفته برو میگم دیگه فردا که میرم توی سی برم انجام بدم

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
ای بابا من همه امیدم به اینه که برم انومالی بگه رفته بالا استراحتم میکنم چون اگه نره بالا اصولا دیگه ...

مال من توی آنومالی نرمال شده بود معمولا با بالا رفتن سن بارداری جفتم میره بالا 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
آره دکتر گفت سی هفته برو میگم دیگه فردا که میرم توی سی برم انجام بدم

خب پس برو دیگ 

وضعیت جفت و جنین و بررسی میکنن هم وزن و قدش 

2706