2737
2734
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134697 بازدید | 17489 پست
سلام ببخشید از شما تو ان تی و آنو سرویکستون چند بود؟یعنی ممکنه بیشتر بشه؟ از من تو هر دو ۳۰بود،است ...

سلام،برای منم ۳۰ بوده،مندخیلی خونریزی داشتم،باید برم سونو ببینم تغییر کرده یا نه،اگه کرده بود میام میگم...امیدوارم بیشتر شده باشه،گاهی با یه کارایی میگن تغییر میکنه.

سلام،برای منم ۳۰ بوده،مندخیلی خونریزی داشتم،باید برم سونو ببینم تغییر کرده یا نه،اگه کرده بود میام م ...

خونریزیتون از چی بود؟بخاطر سرویکس یا جفت؟

ان شاءالله ک همه چی خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
‌‌حسابی استفاده کن وبخواب ماه آخری 😬

کجایییییید شما حال و هوای قبلو نداره تاپیک وقتی تو و رونیکا نیستید 

انقد جدید اومدن هیچکسم جواب ادمو نمیده فقطم راجب زایمان طبیعی صحبت میکنن 🤦🏻‍♀️ 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
‌‌حسابی استفاده کن وبخواب ماه آخری 😬

اتفاقا چندوقته یا مامانم آش و حلیم میاره یا خودم غذا بیشتر میزارم یه وعده دیگه هم میمونه زیاد اشپزی نمیکنم و بیشتر خوابم یا در حال استراحت میبینم واقعا دردام کمتر شده قبلا انقدر کار میکردم از درد لگن و کمر و پا شبو روز نداشتم 

همش میگم چرا از اول یکم بیخیال کارای خونه نشدم 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili

سلام دوستان التماس تون میکنم جواب بدید دو روز پیش معاینه لگن شدم یه کم خون داشتم امروز رفتم پیاده روی برگشتم دیدم لکه سیاه  با کمی دل درد دارم چکارکنم سی هشت هفته 5روز م

❤خدایا مواظب پسرم باش 
عرق رازیانه و جوانه شبدر معجزه می‌کنه ،یه مورد دیگه هم اینکه عزیزم سعی کن با شیر دوش هم شده بدوشی تا ...

قطره ‌‌شیر افزا میخورم.. به خدا با شیر دوش دوتا سینمو میدوشم ده سی سی هم نمیشه ☹️این مدت خیلی ناراحتی داشتم فکر کنم رو شیرم تاثیر گذاشته.. کم خوابی هم که نگو شب تا خود صبح بیدارم صبحم درگیر درس و مشق دخترم هستم 

2740
شیر رو با قاشق بهش بده یا با قطره چکون،چون شیر از شیشه شیر راحت میاد برای همین دلش نمی‌خواهد زحمت بک ...

با قطره چکون چند باری بهش دادم یهو تو گلوش گیر می‌کرد ترسیدم دیگه 

کجایییییید شما حال و هوای قبلو نداره تاپیک وقتی تو و رونیکا نیستید  انقد جدید اومدن هیچکسم جوا ...

درگیر نی نی و بی‌خوابی و شیر دادن 😬 بعضی وقتا میام یه سر میزنم ولی خیلی چت ها زیاده نمیتونم بخونم 

درگیر نی نی و بی‌خوابی و شیر دادن 😬 بعضی وقتا میام یه سر میزنم ولی خیلی چت ها زیاده نمیتونم بخونم&n ...

با زردی گل پسر چیکار کردی کمتر شده خداروشکر یا نه هنوز؟

ببین چقدر خودتو اذیت کردی ناراحتی و گریه هات الان درگیر شیردادن کردت الانم باز تو پیامات دیدم میگی غصه میخوری خودتو کنترل کن بخاطر مهراد کوچولو 

لیدی میل که خواهرم میگفت میخوره شیرش دیگه بند نمیاد تو مگه نمیخوری اونو ؟

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز