2726
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستان کسی سونوی هفته ی ۳۰ رو انجام داده؟ من فردا میرم توی هفته ۳۰ میتونم انجام بدم فردا؟

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
خانوما من ۲۱ هفتم از دیشب دلم درد میکنه خیلی ، علتش چیه ؟تجربه داشتین؟

کجاته دقیق دور نافت یا رحم؟ 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
اره دور نافم و زیرش احساس میکنم دل پیچس ولی نیست

احتمالا یبوست گرفتی یا بخاطر نفخه روغن زیتون و گل محمدی اگه داری بریز روی ماست و سالاد و بخور

احتمالا یبوست گرفتی یا بخاطر نفخه روغن زیتون و گل محمدی اگه داری بریز روی ماست و سالاد و بخور

نه یبوست ندارم، خیلی زود بیرون روی پیدا میکنم روغن زیتون اینا میترسم بخورم. شاید نفخه😑

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
نه یبوست ندارم، خیلی زود بیرون روی پیدا میکنم روغن زیتون اینا میترسم بخورم. شاید نفخه😑

آره چون دور نافه همون نفخه ، یعنی با روغن زیتون بیرون روی پیدا میکنی؟

نه میترسم پیدا کنم، میخورما ولی زیاد نه خیلی کم

آها نه به اون شدت نمیشه 😂 نگران نباش ولی معدت بیشتر کار کنه بهتر از یبوسته چون آسیب یبوست زیاده ، الان هم یکم عرق نعنا با آب قاطی کن بخور 

آها نه به اون شدت نمیشه 😂 نگران نباش ولی معدت بیشتر کار کنه بهتر از یبوسته چون آسیب یبوست زیاده ، ا ...

ممنون عزیزم. عرق نعنا نداریم ولی🤦‍♀️میگم شوهرم بیاره

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
2706