2733
2734
@نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_5     @نی_نی_ی ...

والا تا اونجا که من دیدم تقصیر شما بود

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
یاااا خداااا من که روم نمیشه😑 شوهرمم که اون کارو نمیکنه بگم بره یکیو پیدا کنه صیغه کنه🤣🤦 ...

تو خونه انجام بده و بریزید توی ظرف مخصوصی که نی دن .و ظرف مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با آزمایشگاه برسونید .

و تا زمان رسیدن شما توی سینه یا بین پات ظرف رو نگه دار تا به اندازه دمای طبیعی بدن بمونه و سرد نشه یا همسرت تو بدنش و توی لباسش نگه داره .البته شما نگه داری بهنر هست .بین دو تا سینه ! 

بعد سریع ببرید بدید آزمایشگاه .

هحین .به نا گفتن این کار رو  بکنید ما هم اینجوری بردیم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم  بیشتر اقایون اطلاعات و تجربشون  فوله😂 استارتر شانس داره

مال من که ماشالله کوه تجربه تس 

😂😂

همیشه دوس داشتتم شوهرم اینطوری باشه 

ولی لامصب نامزدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
ینی اگه طول بکشه مشکلی ایجاد نمیشه؟

ظرف ۲۴ ساعت باید ببرین ازمایشگاه 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2728
عزیزم  بیشتر اقایون اطلاعات و تجربشون  فوله😂 استارتر شانس داره

احتما همسر منم اطلاع داره

ولی مطمئنم از لحاظ شرعی با این کار مشکل داره

و مطمئنم این کارو انجام نمیده

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
میدونم که از لحاظ شرعی با انجام دادنش مشکل داره و قطعا این کارو نمیکنه

بابا این یه آزمایش مثل همه آزمایشا 

چرا قضیه رو جنایی میکنین 😂😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738
من مطمعنم ایستگاهتون کرده ایشون وگرنه میدونه راهش خود ار ضاییه...حتما خودش صاحب داره که بمن میگه بی ...

😐والا منم متاهلم ولي نميدونم چرا فك ميكني همه اطلاع دارن ؟؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
احتما همسر منم اطلاع داره ولی مطمئنم از لحاظ شرعی با این کار مشکل داره و مطمئنم این کارو انجام نمی ...

گلم این یه آزمایش چرا همه چیو بهم ربط میدین 

مال من که ماشالله کوه تجربه تس  😂😂 همیشه دوس داشتتم شوهرم اینطوری باشه  ولی لامصب نام ...

عزیزم😘😘😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706