2752
2734

سرچ کردم تو نت . و اینجا خوندم یکی نوشته بود همسرم پکر بوده تا چند روز و چمد نفر گفتن باید خودارضایی کنه .‌ در نتیجه بمیرمم ازدواج کنم نمیفرستمش بره اونجا اینکارارو کنه 😁😂 مگه خودمم باهاش برم و اونجا حل کنیم ماجرارو 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فک نکن شوهرت بلد نیست اونوارو بکنه چون همه مردا یه بارم شده اونکارو کردن 😂😂😂

دقيقًا 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
خب اتاق ازمایشگاه که امنیتش بیشتره    

فک کن کارت طول بکشه هی بیان در بزنن بگن بود زود باشین😐😂

یا اون لحظه که از اتاق میای بیرون همه نگات میکنن وووی

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩

همسر من آزمايش اسپرم داده تازگيا ، تو خونه انجام بشه ميگن حداكثر تا يه ساعت بايد نمونه رو تحويل آزمايشگاه بدي و دماي اسپرم تغيير نكنه ، كه احتمالا نشه رعايت كرد تو خونه و جواب اشتباه دربياد 

فک نکن شوهرت بلد نیست اونوارو بکنه چون همه مردا یه بارم شده اونکارو کردن 😂😂😂

میدونم که از لحاظ شرعی با انجام دادنش مشکل داره

و قطعا این کارو نمیکنه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
دیگه اتاقش که تو چش نیس تابلو باشه😂😂😂

آفرین 

روش که ننوشته 😂😂😂

بعدم اینم یه آزمایش یعنی شما میرین آزمایش ادرار خجالت میکشین 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

من قبلا داخل درمانگاه کار میکردم دوستم تو قسمت آزمایشگاه بود یکی از نمونه ها بهم نشون داد میرین آزمایشگاه جعبه نمونه بهتون میدن بعد فردا صبح جعبه نمونه رو میبرید آزمایشگاه

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
خدایا شوهر من هم در این حد باشه 

عزیزم  بیشتر اقایون اطلاعات و تجربشون  فوله😂

استارتر شانس داره 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من قبلا داخل درمانگاه کار میکردم دوستم تو قسمت آزمایشگاه بود یکی از نمونه ها بهم نشون داد میرین آزما ...

ینی اگه طول بکشه مشکلی ایجاد نمیشه؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
فک کن کارت طول بکشه هی بیان در بزنن بگن بود زود باشین😐😂 یا اون لحظه که از اتاق میای بیرون همه نگا ...

نه بابا.   

ماهم رفتیم. اتاق اصلا کاری به محیط اصلی ازمایشگاه نداشت اونجایی که رفتیم ما

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2706