2752
2734

خیلی زیاد شدن بچه هایی که کله صورتشون پیرسینگه ، مدل موها و استایلای عجق وجق ، با پسرای مختلف همزمان در ارتباطن ، گل و سیگار میکشن ، هفته ای چند بار مست میکنن.

با لحن عجیب غریب و غیر از لحن و صدای عادی خودشون حرف میزنن . مخصوصا تو دانشگاه های هنر خیلی زیادن .بعد همیشه هم مغرورن و یه نگاه از بالا به پایین دارن به ماهایی که

معمولی حرف میزنیم حتی بدونه ارایش میریم دانشگاه و اهل هیچ برنامه ای نیستیم .

من اصلا نمیتونم باهاشون ارتباط بگیرم و به نظرم دنیام با دنیاشون ۱۸۰ درجه فرق داره .

البته منظورم این نیست که هر کی پیرسینگ داره یا هر کی شراب میخوره نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم یکی یه مورد از اینا رو داشته باشه مشکلی باهاش ندارم  ولی کسایی که اکثر این ویژگیا رو دارن اصلا نمیتونم باهاشون دوست بشم شما باهاشون راحت ارتباط میگیرید؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از پیرسینگ متنفرم

فقط پیرسینگ گوش قشنگه

کلا هیچ وقت شبیه هم نسلام نبودم و این باعث شد همیشه اذیت شم

دست خودم نیست نمیتونم شبیه باشم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731

حس خوبی ندارم 

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

من نسل جدیدم ولی کاملا متفاوت:))

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄

درصد زیادی هستن که مفت هم نمی ارزن

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

منم مثل توعم.. اصلاد چنین چیزهایی رو نمی تونم بپذیرم چون شخصیت خودم کلا فلسفه و درون چیزهای مختلف به نظرش می آد و حتی یه رژلب ساده هم دلم نمی خواد بزنم اکثرا فقط برق لب یا هیچی

نسل مقصر نیست مقصر خانواده هان که نتونستن شاید اونطور که باید تربیتشون کنن

من توفامیل واطراف اتفاقا دهه۸۰ایای زیادی دیدم که این مدل که شماگفتید نیستن وخیلی عاقل وبالغن ودوستداشتنی همه چی برمیگرده به تربیت خانواده

من نسل جدیدم ولی کاملا متفاوت:))

من خودمم نسل جدیدم 😂

ینی ۲۲ سالمه و تو سن ۲۰ تا سی سال ادمای مختلفه این جوری میبینم که مجبورم باهاشون خیلی در ارتباط باشم چون یا فامیلن یا همکلاسی و یه خورده ارتباط گرفتن باهاشون رو مخمه