2737
2734
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 325 پست
عزیزم چشم سوم ات تقریبا بازه. قدرشو بدون و ازش استفاده درست بکن. نعمته

منم توی خواب الهام میشه یعنی هراتفاقی بخواد بیافته توی خواب میبینم منم چشم سومم فعال شده یعنی

من از جدایی نمی‌ترسم من از تنهایی هم نمی‌ترسم ولی....
واییییی مرسی قشنگم حتما انجام میدم قربونت برم چقد مهربونی انشالله به تمام خواسته هات برسی وبهترینها ...

عزیزم درخواستمو قبول کن

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شماها همتون دروغگویین ازروی تاپیکای کاربرا میفهمین مشکلشون چیع جواب میدین وگرنه من باردارم هیچ کدوم ...

وإلا ن اونقدربيكارم ك بشينم  يك به يك يخونم بعد بخوام بگم نه درامدي بهم ميدن ن تا حالا از اين حس تو ني ني سايت حرفي زدم برا بازديد و اولين بارم بود امشب و اخرين بار چون برا اينكه واقعا نديدم پيامتون رو گم شده بود قضاوت و تهمتم زديد

وإلا ن اونقدربيكارم ك بشينم  يك به يك يخونم بعد بخوام بگم نه درامدي بهم ميدن ن تا حالا از اين ح ...

میگم اینو راست گفتی خدایی ی نگاه بنداز ببین اون مزاحمی ک ازش میترسم‌ میاد سراغم یانه باحوصله نگاه کن توروخداااا انگار درست گفتی دختره 

2740
میگم اینو راست گفتی خدایی ی نگاه بنداز ببین اون مزاحمی ک ازش میترسم‌ میاد سراغم یانه باحوصله نگاه کن ...

جدی اسم دختر با س بهت پیشنهاد شده😳😳

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
جدی اسم دختر با س بهت پیشنهاد شده😳😳

بچه دختره اسم شایلین خونواده خودم اما ممکنه یکی دیگه هم با س بده نصفش ک راست گفت حالا عید میاد خبرشو بهت میدم‌با س هست میگن یانه 

نگا کن‌مزاحمه میاد یانه درست نگاکن بادقت راستشم بگو 

شما ك گفتي دورغ گوم 

ول بهت ميگم حسم ميگه ينفر يمدت از نظر رواني بهمت ميريزه ولي سمتت نمياد اگ بيادم فقط خودت ضربه روحيشوميخوري

2706