2737
2734
عنوان

کی بچه اش نارس بوده؟ قد و وزن الانش چنده

| مشاهده متن کامل بحث + 9102 بازدید | 62 پست
فلج مغزی ،  البته صرفا فلج مغزی از نارس بودن نیست  زردی خیلییییی بیشتر تاثیر داره  ...

پسر من 34 هفته دنیا اومد شش روزم تو دستگاه بود واسه اینکه ریه هاش تشکیل نشده بود ولی خدارو شکر هیچ مشکل دیگه ای نداشت زردی هم گرفت یه روز بستری بود 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من 34 هفته دنیا اومد شش روزم تو دستگاه بود واسه اینکه ریه هاش تشکیل نشده بود ولی خدارو شکر هیچ م ...

اصلا جدیدا خیلی از بچه ها زود میان بله بچه هایی ک مثلا 24 25 هفته میان خیلی تو ریسکن ولی اکثر اونها هم آینده سالم میشن

2728

منم باردارم سرکلاژ شدم دهانه رحمم ۲ سانت باز بود طول سرویکسم هم ۱۹ الان اول ماه ۶ امم خیلی استرس دارم زود دنیا نیاد  لگن و استخون بالای واژنم خیلی درد داره کسی تجربه ایی داره

منم باردارم سرکلاژ شدم دهانه رحمم ۲ سانت باز بود طول سرویکسم هم ۱۹ الان اول ماه ۶ امم خیلی استرس دار ...

تو رو خدا استرس نداشته باش 

اصلا بهش فک نکن از بارداریت لذت ببر بعدا ب حرفم میرسی 

نگران هیچی نباش

امیدوارم هیچ بچه ای نارس نیاد ولی اینهمه نارس که سالمند 

ممنون عزیزم خدا بچه گلتو حفظ کنه برات 

مرسی عزیزم حتما آرامشت رو حفظ کن اشتباه من این بود که تو بارداریم خیلی فکر و خیال الکی کردم واصلا همه سونوگرافی هام خوب بود اما یهو ده روز آخر فشارم رفت بالا و بچم رو مجبور شدن بدنیا بیارن و حدسم اینه بخاطر اینکه سخت میگرفتم 

خلاصه فکر منفی ممنوع 

2740
پسر من 34 هفته دنیا اومد شش روزم تو دستگاه بود واسه اینکه ریه هاش تشکیل نشده بود ولی خدارو شکر هیچ م ...

زردی رو زود اقدام کردید خداروشکرررررر

الان اگاهی های مادران بیشتر شده 

قدیم تر بیشتر بودن زردیو جدی نمیگرفتن

دخترم  هفت ماه دنیا آمد الان که شش سال داره وزنش و رشدش نسبت به همسالان خود خیلی کمتر است . یک بنده خدا که خودش هم چنین مشکلی داشت به من توصیه کرد که پیش یک پزشک  یک متخصص طب سنتی و هم تجربی روسی در قلعه حسن خان ایشون شیر بز تجویز کردن ایشون فرمودن بخاطر کمبود املاح و ویتامین است و توضیح دادن چون شیر بز ارگانیک بدون بسته بندی داری 96 درصد از املاح و ویتامین های شناخته شده است برای رشد و وزن کو دکان و نوزادان بسیار مفید است من از یک مزرعه بنام مزرعه  شیر بز مروگل که مربوط به یک دکتر مهبودی که خیلی قابل اعتماد است تهیه کردم و یک مدت مداوم  شیر بز با عسل دادم دیدم هم وزن وهم رشد کودکم زیاد شد و خودم هم باورم نمی شد با اینکه بارها متخصص برده بودم و داروهای متعدد تجویز کرده بودن ولی جواب نگرفته بودم

نه عشقم باهوش تر نیستن این اصلا رفرنس علمی نداره صرفا مادرا رو با این کلمات دلخوش میکنن 😊 متاسفانه ...

خاک تو سرت با این طرز حرف زدنت. شعور نداری کهبدونی با مادر نارس اینطور نمیگند

2706