2703
2553

قد و وزن یکسالگی 

الان چند سالشه 

یکم بگید مادرهایی مثل ما امید بگیرن 

بچه من خداروشکر خیلی با هوش و زبله ولی ریزه 

شیر خودم رو میخوره 

یازده ماهه 

7 کیلوئه 

وزن تولد 1200 

الان چه كارهايي انجام ميده

خدا برات حفظ كنه

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دکتر نگفت کمکی شیر خشک بده ؟ من دادم رشدش خوب شد با بچه های عادی فرقی نداشت رسید بهشون

نخورد یه مدت میدادم بعدش نخورد اصلا خیلی فعالیت داره وزن بچه شما یکسالگی چطور بود

2714
مرسی عزیزم الان جز راه رفتن همه کار میکنه جدیدا میخواد از وسایل بگیره بلند شه چهاردست و پا هم میره&n ...

عزيزم

ميگم از چند ماهگي ٤ دست و پا رفت

من دخترم نارس نيست

ولي دوماهگي ٢ بار عمل شد ٣ بار تشنج كرد

٢١ روز بستري

حالا دكترش گفت شايد يكم كاراش ديرتر انجام بده عين نوزادهاي نارس

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

بچه هایی که زود بدنیا میان معمولا باهوشتر از بقیه هستن و یه کوچولو ریزه هستن ولی شما میتونی بعد از یک سالگی مکمل خارجی بدی تاثیر داره تو رشد

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
نارس زمانیه که زودتر از ۹ماه بدنیا میان؟

بله

مثلا ٨ ماه يعني ٣٢ هفته اينجوري

بچه هایی که زود بدنیا میان معمولا باهوشتر از بقیه هستن و یه کوچولو ریزه هستن ولی شما میتونی بعد از ی ...

بله بعد یکسالگی بیشتز بهش میرسم الان بیشتر شیر میخوره البته اشتهاش بدنیس غذاهای خودم رو خیلی خوب میخوره

2706