2737
2739
عنوان

کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم حروم شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 72 پست
هیچی خواستم بگم مگه از اول ندید شرایطشو ..خونوادشو...که دیدم تو متنتون گفتید.نگید

اره ندیدم بچه بودم فقط همین قیافش دیدم و کارای بامزش با اینکه هم دانسگاهیم بود همین نیزا خوشالم بودم با دوس پسرم ازدواج کردم ......خوشبحال اونا ک نکردن زمان بگذره هیچوقت ازدواج نمیکنم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغلت چیه؟

فک کنم سیاست نداری

شوهرت عادت دادی که پول تو هست اون زحمت نده به خودش

سعی کن وادارش کنی کارکنه با یک وام بردار درامد خودت قسط وام بشه پول وام رو لاقل خرج یک چیزی کن برا خودت

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
2731
خوب راه دیگه ای نداری مگر اینکه تو فکر جدایی باشی وگرنه باید کنار بیای

جدایی ک نه الان زندگیم از نظر خیلیا یه زندگی میشه گف عاشقانه و فلانه ولی اونجور ک حقم بود نیس نمیدونم چطو بازگوش کنم ....حقم بیشتربود حداقل ی خونواده درست حسابی و ی مردی ک یه خونه ماشین اصن خونه هم ن پول رهن ی خونه خوب داشته باسه چقد من کمک کنم اخه بخدا دلم کشیده برا خودم با پول خودم اقا مول اونم ن ی انگشتر بخرم نمیتونم چون باید کمکش کنم مث ادم زندگی کنیم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
شغلت چیه؟ فک کنم سیاست نداری شوهرت عادت دادی که پول تو هست اون زحمت نده به خودش سعی کن وادارش کنی ...

پرستارم 

ن بابا ایقد دست و دل بازه میگم ک اخلاقش بد نیس

جدایی ک نه الان زندگیم از نظر خیلیا یه زندگی میشه گف عاشقانه و فلانه ولی اونجور ک حقم بود نیس نمیدون ...

میفهمم چی میگی ولی بهتره به نکات مثبت همسرت فک کنی و اینکه ممکن بود با یکی با خانواده عالی ازدواج کنی ولی خودش خوب نباشه و فوش رکیک بده اونوقت زندگیت چطور بود 

شما یه تصویر از زندگی دوستاتون می‌بینید و نمیدونین چه مشکلاتی دارن 

اره ندیدم بچه بودم فقط همین قیافش دیدم و کارای بامزش با اینکه هم دانسگاهیم بود همین نیزا خوشالم بودم ...

ببینید الان شما میگید خوش بحال مجردا مجردا هم الان یکی از آرزوهاشون همین ازدواج کردنه . فک میکنم شما زندگیتونو با بقیه مقایسه میکنی که پشیمونید.به نظرم به خوبی های زندگیتون فکر کنید خیلی بهتر بجای اینکه غصه بخورید با غصه خوردن نه زمان به عقب بر میگرده نه شرایط تغییر میکنه فقط حال خودتونو خراب میکنید .زندگیه بقیه همیشه از بیرون قشنگه

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2740
میفهمم چی میگی ولی بهتره به نکات مثبت همسرت فک کنی و اینکه ممکن بود با یکی با خانواده عالی ازدواج کن ...

زندگیم از دوستام بهتره اما موقعیتای خیلی بهترییرم میومد بخدا دلم مسافرت میخواد این همه گار میکنم ی سفر نمیتونم برم😭😭😭

پرستارم  ن بابا ایقد دست و دل بازه میگم ک اخلاقش بد نیس

خب خداروشکر

ببین عزیزم اونقد مشکلات هست تو زندگیا نمیدونم از کدومش بگم

اونقد خانواده شوهر ظاهرا باکلاس وپولدار هست اجازه نفس کشیدن به عروس نمیدن بخدا من دیدم عروسشون حتی حق نظر دادن درمورد حرف زدن ولباس پوشیدن بچش نداره،حقوقشم هرماه تمام وکمال باید تقدیم کنه شوهرش،شوهرم یک ادم مامانی

وخیلی خیلی موارد که تو حوصلت نمیگنجه بگم،حرف مردم مهم نیست چون بلخره درهر شرایط چیزی برا گفتن دارن 

خدارو شکر کن اخلاقش خوبه خداروشکر شغل داری تو خونت همیشه جنگ ودعوا نیست،هیچکار کارخدا بی حکمت نیست الانم از دست خانواده شوهر راحتی دنگ وفنگاشو نداری

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
زندگیم از دوستام بهتره اما موقعیتای خیلی بهترییرم میومد بخدا دلم مسافرت میخواد این همه گار میکنم ی س ...

بیخیال بابا از زندگیت لذت ببر 

من از نظر مالی میتونم برم ولی بخوام برم یا باید پنهونی از خونواده شوهر باشه یا همه دنبالم قطار میشن و تا زهر مارم نکنن کوتاه نمیان

منم روزی صد بار میگم چشم بازارو در آوردم با این شوهر کردنم

من مجردم اصلا هم دلم ازدواج به هر قیمتی نمی‌خواد 

خب دیگه منم نگفتم به هر قیمتی گفتم آرزو هر کسی آرزو داره طرف مقابلش ایده آل باشه

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
ببینید الان شما میگید خوش بحال مجردا مجردا هم الان یکی از آرزوهاشون همین ازدواج کردنه . فک میکنم شما ...

اصن کاری ب زندگی بقیه ندارم بقیه رو نمیبینم ایقد درگیر کارم و زندگی خودم ک اصن یادم ب بقیه نمیاد فقط دو تا دوست صمیمی و خیلی خوب دارم ک اونا اصن تو این فازا نیسن مجردم هستن مث خودمن کلا خ خاکی ان و همیشه هگ بهم میگن خوشبحالت و... ینی میخام بگم چیزی یا کسی نیست ک تحت تاثیرش قزار بگیرم 

با اقوامم هیچ رابطه ای ندارم 

کلا دلم میسوزه ک بچه بودم خام بودم نمیدونسم خونواده همسر ینی چی و واقعا باید دقت کرد 

نمیدونسم ک حداقل باید با یکی ازدواج کرد ک ی ماشین زبر پاش باشه الان باید هر چی کار میکنم کمکش کنم ماشین بخره خب سختمه خستم خسته کاری فشار کاری هر چی پول درمیارم هیچی .... اگ مجرد بودم لاقل خرج خودم میکردم 

خودشم هر چی کار میکنه میذاره ن ایکه خسیس باشه ولی نمیرسیم ...

کلا از اول راه اشتباه اومدم ...

الان متاهلم دلم نمیخواد راجع ب موقعیتایی ک داشتم فکر کنم ولی گند زدم ....ده سال حداقل عقب افتادم حداااقل

خب خداروشکر ببین عزیزم اونقد مشکلات هست تو زندگیا نمیدونم از کدومش بگم اونقد خانواده شوهر ظاهرا با ...

اره واقعا راحتم ک از دسشون کلا

ولی خب منم ادمی نیستم اجازه دخالت حتی ب خونواده خودم بدم چ برسه شوهر ...

شوهرم اخلاقش خوبه قیافشم فقط پول نداره و خونواده خیلی داغونی داره همکار خودمم هس 

خونوادش خیلی بده ابجی اصن تز اون چیزی ک فکر کنی بدتر شوهرم درس خوندشونه

اصن کاری ب زندگی بقیه ندارم بقیه رو نمیبینم ایقد درگیر کارم و زندگی خودم ک اصن یادم ب بقیه نمیاد فقط ...

اره خب درست میگید اینطور که گفتید سختی های زیادی کشیدید ولی بنظرم حالا که شما به زندگی بقیه توجه نمیکنید  الان بهتره یه نظری بندازین به خدا میشناسم خوانواده هاییو یه با ماهی یک تا یکو پونصد زندگیشونو میگذرونن اگه جای اونا بودید چکار میکردید؟(الان بعضیا نریزن سرم صلوات داره گفتم 1500   )