2733
2734
عنوان

کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم حروم شدم

805 بازدید | 72 پست

پول ک نداره همش من باید از حقوقم بذارم کمکش کنم تا مثلا خونه رهن کنه

خونواده درست حسابی هم نداره افتضاح شدید

کارشم ک دائم نیس 

تو سن کم باهاس اشنا شدم و ازدواج کردم کاش خونوادم جلوم میگرفتن باباش از اوناست ک همش زندان بوده مامانشم ب شدت حسود

خودم هم شاغلم حقوقم قیافم همه چی اکی هست اونم قیافش خوبه سغلشم بد نیس ولی حروم شدم بیستر ب خاطر خونوادش حسرت اونایی میخورم ک خونواده شوهر درست حسابی و خوب دارن خونواده نرمال حداقل

نگید مگ کور بودی اره کور بودم ۲۰ سالم بود ب زور

تک دختر بودم حرف حرف خودم بود کاش جلوم میگرفتن

موقعیتای خیلی بهتری گیرم‌میومد الانم یک هفته هس قهریم بخدا حروم شدم

الان ک ب خودم اومدم میبینم روم نمیشه حتی بگم ب دوستام ادرس خونه پدرشوهرم کجاست

خونوادش ب شدت بی فرهنگن فخشای رکیک میدن وضع اقتصادی اجتماعیشون خ پایینه ....واای ...... باهاشون هیچ رابطه ای ندارم ...دوستام همش میگن مرا نمیری خونشون ..چی بگم واقعا کاش زمان برمیگشت

درد# _دل

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حق داری والا .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731
حسرت نخور ❤️

چرا نخورم جوونیم داره میره هر چی کار میکنم باید بدم ب شوهرم تا مثلا جمع کنه برا ماشین برا چیزایی ک از اول باید کیداشت خاکتوسرم بخدا ...خاک

تازه جواب تلفنمم نداد اخلاقش بد نیستا ولی ریدم تو سرنوشت خودم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

خواستم بگم ولی مودبانه تر ولی گفتید نگید... تو شیش خظ مونده به اخر

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2740
خواستم بگم ولی مودبانه تر ولی گفتید نگید... تو شیش خظ مونده به اخر

اصن متوجه نشدم

چرا نخورم جوونیم داره میره هر چی کار میکنم باید بدم ب شوهرم تا مثلا جمع کنه برا ماشین برا چیزایی ک ا ...

مثبت فکر کن

مثلا همینکه هرز نمیپره خوبه

ببین خانوما اینجا چیا مینویسن از شوهراشون

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
تو که نمیری خونه شون دیگه چکارشون داری. 

اسمشون ک هست 

اصن متوجه نشدم

هیچی خواستم بگم مگه از اول ندید شرایطشو ..خونوادشو...که دیدم تو متنتون گفتید.نگید

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
مثبت فکر کن مثلا همینکه هرز نمیپره خوبه ببین خانوما اینجا چیا مینویسن از شوهراشون

از کجا معلوم نمیمره چیزی ندیدماگوشیشم دستمه زیاد  ولی کدوم مرده ک ذهنش منحرف نباشه

2706