2737
2734
عنوان

امروز که خواهرم زایمان کرد فهمیدم هیشکی دوسم نداره...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7571 بازدید | 147 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الهی بمیرم...توام مثه منی😔😔😔

خدا نکنه ولی شاید باورت نشه هنوز دلم اون آشو میخواد کاش نیومده بودم تاپیکت الان باید برم حموم یه دل سیر گریه کنم 😭😭😭مادرم همیشه میگه بچه اول عزیزتره 

خدایا شکرت🌹
2731

خاله ام ی بچه بیش فعال زایید، قبلشم ی پسر زشت! همه کم محلیش کردن. بچه یتیم بودو ۷سالگی پدرشو از دست داد و زنی کسی شد ک خیلی سطح پایین بودن و کسی رفت و آمد نکرد زیاد باهاش ک کلاسش نیاد پایین.

روز ب روزش بهتر شد. بچه هاش فوق العاده باهاش هستن و واقعا بچه های خوبی تربیت کرد. که همیشه کمکشن. پسرشو ۵شنبه هفته پیش داماد کرد! ۲۳سالشه. در حالی ک اونا ک محل ندادن بهش پیر پسر دارن😐و همیشه حرص خوردن از دست بچه هاشون..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
دورت بگردم ببخشید ناراحتت کردم بخدا من الان دارم با چشم گریون تایپ میکنم بسکه دلم شکسته

به خدا منم دارم گریه میکنم یه بچه دوساله دارم ناخواسته باردار شدم الان دوهفته دیگه زایمان میکنم .تا الان یه شام خونه مادرم نخوردم یا یه بار نیومده خونم اصلا هیچ کمکی نکرده بهم با اینکه کوچه بغلی هست .حالا خواهرم سر دوتا زایمانش از ۷ماهگی میورد پیش خودش هی میخوروند بهش .حالا بچه من انقدر به خاطر فعالیت ریز هست که دکتر گفته بچه موقع زایمان به ۲۷۰۰هم نمی رسه😭

بنده ها خدا دارن ....

اسی جون ولشون کنه

خدا هواتو داشته باشه بندشو میخوایی چیکار😍

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

دخترت قرص مصرف میکنه؟

اگه فهمیدی بیش فعال نیازی نبود همرو بفهمونی 

الان مردم که درک ابن چیزارو ندارن

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
دخترت قرص مصرف میکنه؟ اگه فهمیدی بیش فعال نیازی نبود همرو بفهمونی  الان مردم که درک ابن چیزار ...

آدم به مادرش نگه به کی بگه .من دخترم پاهاش مشکل پیدا کرد به مادرم گفتم که شاید کمک حالم بشه تو این وضع ولی کلا عین خیالشم نیست 

بنده ها خدا دارن ....

داغ دلم تازه شداسی من پدرمادرم خیلی هواموداشتن ولی همسرسابقم هیچی که برام نخریدهیچ دریغ ازیه کادویه گل یاحتی یه بوسه منوبااون حالم بعد۲روزبردروستاخونه مادرش روی تپه چیزی نمونده بودبخیه هام پاره بشه اخرم منو بابچه ۲سالم ول کردرفت پی عشق وحالش

2706