2737
2734
عنوان

امروز که خواهرم زایمان کرد فهمیدم هیشکی دوسم نداره...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7542 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعواشون بنداز

اخه عزیزم زشت نیس تو تاپیک استارتر که ناراحته داره تیکه میپرونه؟یعنی چی که فعالین؟مگه شکم بچهاشو این سیر میکنه

عجبااا

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

عزیزم بمیررم برا دل حساست  غصه نخور

منم تو شرایط متفاوت همینطور بودم برا عقد من و داداشم که یک ماه باهم فاصله داشت پدر و مادر و خواهر برادراام برا اون سنگ تموم گذاشتن ولی برا من....

منم تصمیم گرفتم بهشون اهمیت ندم بچسبم به زندگی خودم 😉

2731
2740
آدم خاله زنک همه جا هست :(

متاسفانه😊

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
عزیزم بمیررم برا دل حساست  غصه نخور منم تو شرایط متفاوت همینطور بودم برا عقد من و داداشم که یک ...

دلم میگیره از این همه تفاوت حالا داداشم عکس پسر خواهرموگذاشته وضعیت و پروفایلش

منم به شوهرم میگم جداقل یه گل میخریدی میگه بچه تو دست و بالم بود...

من تخت بغلیم دوتا گوشی بهش داده بودن از بس زنگ میزدن، من هیچ کس حتی زنگم نزد به شوهرم گفتم نادرت وخواهرت یه زنگ نمیتونستن بهم بزنن میگه خالم زنگ من زده بهم تبریک گفته، من سر زایمان خواهر شوهرم رفتم یه استان دیگه وحتی لحطه زایمانش تو بیمارستان بودم، وقتی اومدم خونم هیچ کس نبود دستم بگیره بابام اوردم خونه،آدم که یادش نمیره

خدایا شکرت🌹

باز این کرمش گرفت لایک کنه😑نکن خانم

من تخت بغلیم دوتا گوشی بهش داده بودن از بس زنگ میزدن، من هیچ کس حتی زنگم نزد به شوهرم گفتم نادرت وخو ...

منم یادم نمیره خودم ۴ روزتو بیمارستان بودم...اومدم خونه مامانم ۵.۶ روز بعدش ولم گرد رفت حالا قراره ۱۰‌روز خواهرم اینجا بمونه ۱ ماهم مامانم باهاش بره