2733
2739
عنوان

همسرم میگه لاغری ،چاق شو

| مشاهده متن کامل بحث + 2847 بازدید | 143 پست
توام بگو دوس دارم سیکس پک داشته باشی 

منم ۴۵ کیلوام اوایل شوهرم یکم داشت شیکس پک بعد اینقد گفتم دوس دارم زیاد بشع بهم گفت تو تاعید بشو۵۰منم جاش سیکس پک خوب میدم من هنوز۴۵ اون پر سیکس پک باین میگن سیاست😎😂😂😂

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
ان شاالله خوش بخت و موفق باشی،من خیلی سختگیرم خیلی،تاحالا ده پونزده تا رد کردم،وکیل،کارمندبانک،مهندس ...

ممنون عزیزم 

ان شاءالله به شخصی که میخوایی برسی 

شغل مهم نیست شرف مهم ترین ملاک زندگیه 

همین که شوهرت دوستت باشه و در توان خودش زندگی ایده آلی بسازه عالیه 

پرستویی‌ که مقصد را درکوچ می بیند ، از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۴۵ کیلوام اوایل شوهرم یکم داشت شیکس پک بعد اینقد گفتم دوس دارم زیاد بشع بهم گفت تو تاعید بشو۵۰من ...

از دست شما 😂😂

2731
ديگه هركي يه طرز تفكري داره ديگه، من دوست دارم خوبه به نظرم 

در آینده مشکل ساز میشه معمولا 

رو روان آدمم تاثیر می‌ذاره 

در آینده مشکل ساز میشه معمولا  رو روان آدمم تاثیر می‌ذاره

نه خب عشقم بستگي به ظرفيت طرف داره من خودم اعصابمو خورد نميكنم ولي خب به نظرم اينجوري بيشتر از زندگيم لذت ميبرم تا بخوام تنها باشم، حواسم هست

Be your own hero💜✨
2740
ممنونم،۱۰۰ درصد که اخلاق و شخصیت از شغل مهم تره    

⁦حالا شما هم زیاد سخت نگیر به هر حال بنظرم گاهی ازدواج می‌تونه خیلی زندگی رو شیرین کنه 

البته اگه اون شخص مد نظرتون باشه 

من تا قبل از نامزدم زود عصبی میشدم و امید چندانی به زندگی نداشتم ولی الان برا بیدار شدنمم کلی برنامه دارم 

اگه کیس خوبی بود بعد از تحقیق قبول کنید 

درخواست بده  البته هر چی میگم باید عمل شه  خودم این روش و رفتم چاق شدم  باز با ی ر ...

هپین جا بگو منم میخام 

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
نه خب عشقم بستگي به ظرفيت طرف داره من خودم اعصابمو خورد نميكنم ولي خب به نظرم اينجوري بيشتر از زندگي ...

هر جور خودتون دوست دارین 😉

ولی تجربه شخصی من اینه که آدم تنها باشه و هدف دار خیلی زندگی شیرین تره ، تا شریک زندگی ابدیشو پیدا کنه

⁦حالا شما هم زیاد سخت نگیر به هر حال بنظرم گاهی ازدواج می‌تونه خیلی زندگی رو شیرین کنه  البته ...

ممنون از راهنماییتون،آره دیگه مثه قبل سختگیری نمیکنم قبلا حتی روی اسمم حساس بودم الان معیارام تا حدودی عوض شده،دیگه تا ببینم قسمت چی باشه  

ممنون از راهنماییتون،آره دیگه مثه قبل سختگیری نمیکنم قبلا حتی روی اسمم حساس بودم الان معیارام تا حدو ...

خوشبخت شین ان شاءالله 😘😘⁦❤️⁩

قد و وزنت چنده؟

170. الآنم 74

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2706