2733
2734
عنوان

همسرم میگه لاغری ،چاق شو

| مشاهده متن کامل بحث + 2850 بازدید | 143 پست
منم مجردم☹️

زود ازدواج کردن ک افتخار نداره

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

[QUOTE=165677402]خوب و بد نکردن،به اولی نه دیگه به دومی جواب دادن....  سخت نمیگیرن....[/QU

من به سومی جواب دادم 😂 

دیگه سومی عقش خودم بود 

پرستویی‌ که مقصد را درکوچ می بیند ، از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

توام بگو دوس دارم سیکس پک داشته باشی 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
اخه امروز تاپيك گذاشتم يكي كه ١٩ سالش بود بچه داشت منو مسخره ميكرد كه چرا دوست پسر دارم

جفتتون دارید اشتباه میزنید😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
[QUOTE=165677402]خوب و بد نکردن،به اولی نه دیگه به دومی جواب دادن....  سخت نمیگیرن....[/QU من ...

ان شاالله خوش بخت و موفق باشی،من خیلی سختگیرم خیلی،تاحالا ده پونزده تا رد کردم،وکیل،کارمندبانک،مهندس،دبیر....

وااا ٢٥ كه تازه جوونه بنده خدا😐😂😂

من یه دختردایی دارم ۲۵ سالشه خاستگار نمیاد براش

شوهرش هی از این دعا گیر به اون دعاگیره 😂

خدا منو ببخشه ولی حتی خودشم دیگه فکر می‌کنه خیلی پیره

پرستویی‌ که مقصد را درکوچ می بیند ، از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...

منم ۴۸کیلو بودم،لاغرم،به من بگه نگه دوس داشتم خودم چاق شم،یه دوره رفتم باشگاه،مکمل و سه شیره و ماکارونی و سیبزمینی خوردم،شدم ۵۳،خیلی خوب بود،دیگه نرفتم باشگاه.بنظرم شربت اشتها اور بگیر بخور که غذا اولا بیشتر بخوری،بعدم سه شیره و مغز و سیب زمینی بخور هرروز

لاغر اصلا خوب نیست نه لباس میاد بهش نه شوهرش میتونه لذت ببره چیه اخه استخون دختر باش تپل باشه بچلونیش 😂😂😂چاقی که راحته فقط کافیه زیاد بخوری معدت بزرگ بشه ولی لاغرشدن سخته 

باید یه ماه مدام بخوری تا چاقیت غیرقابل برگشت باشه  نیم ساعت بعد صبحونه و شام یک قاشق چای خوری ...

باشه،  ممنون ک جواب دادی😘

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
من چرا

دوست پسر چیه اخه ب چ درد میخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706