2737
2734
عنوان

همسرم میگه لاغری ،چاق شو

2829 بازدید | 143 پست

سلام دوستان خوبید 

من یه ساله عقدم(فعلا نرفتیم خونه ی خودمون)

۱۹سالمه خیلی لاغرم ۴۵کیلوعم 

البته قبلا خوب بودم لاغر شدم بخاطر کنکور

نامزدم از همون اولش بهم میگفت من از زن تپل خوشم میاد،میگف سعی کن ۶۰بشی 

یا میگفت قد و وزنت متناسب نیستن 

من خیلی ناراحت میشدم 

که اخرش یه روز باهاش دعوا کردم گفتم همون اولش دیدی دیگه من لاغرم جلو ازدواج نمیکردی با من 

همش میگ بخور 

منم اشتهام کمه نمیتونم 

در حد خودم میتونم بخورم 

وقتی هم بهش میگم اینجوری میگی میگه بخاطر خودت میگم که بخوری بدنت ضعیف نمونه 

خیلی اذیت میشم سر این موضوع...چی کار کنم بنظرتون بهش چی بگم

همه میخان لاغر شن این میخواد من چاق شم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدت چنده؟

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
2731

عزیزم واسه تناسب اندام خودتم ک شده به اندامت برس ...

کاری به حرف شوهرت ندارم 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2738

شوهر من میگه لاغر شووو ای کاش من جای تو لاغر بودم😭😂

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

مشکل منو داری 😂 حالا منم لاغر نیستم ۵۱ کیلوام ولی چون خیییلی کم میتونم غذا بخورم همش میگه زیاد بخور ...

برا چاق شدن پودرچاقی رویال البته اصلیشو بخر و تا یه ماه بخور واقعاااااا تاثیر داره خیییییلی 

صبحا هم تخم مرغ و سیب زمینی آب پز بخور 

ولی پودر رویال عالیه من ازش نتیجه گرفتم 

پرستویی‌ که مقصد را درکوچ می بیند ، از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...

خوش بحالت حالا من یه لیوان آب بخورم چاق میشم همش جلو دهنم رو میگیرم کم میخورم 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2706