2737
2734

میشه نظرتون بدونم خواهرای گلم 

من ۲۰ سالم و دارم جدا میشم شوهرمو دوس ندارم ۱ ماهی میشه با یه اقا اشنا شدم ک ۳۵ سالشون و یه دختر ۶ ساله داره خودمم یه دختر ۱ ساله  و حدا شدن  این اقا خیلی ب روز فکر میکن واقعا فکر امروز داره و تیپشم عالیه خلاصه خیلی ب خودش میرسه 

منم قیافمو و هیکلم خوبه ولی لباس پوشیدنم معمولیه 

الان ترسم این ک اگ خدایی نکرده از کسی دیگ خوشش بیادو ولم کنه چی اخه موقیعتش خیلی خوبه 

به نظرتون من ۲۰ ساله و ول میکن بره با یه خوشگل ترو سن بالاتر؟؟

حداقل بڋار جداشی بعد

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار

بیاین اعتراض برای کم کردن تبلیغات و درست شدن مشکل عمس گذاشتن

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
نمیتونم ولش کنم دوسش دارم 

نمیگم ول کن.اول جداشو بعد رابطه رو شروع کن.

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2706