2737
2734
عنوان

۲۰ سالم با یه اقای ۳۵ ساله اشنا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 62 پست
واقعا ...ب خاطر همین ک نمیدونم چیکار کنم

اول به فكر زندگي خودت باش....اونم بخاطر دخترت

حالا اگه نشد و جداشدي برو دنبال كار مستقل شي دستت بره توجيب خودت

بعدش به كسي فكركن كه مثل خودت باشه نه كسي ك ١٥سال بزرگتره

تو٣٠سالت بشه اون ميشه٤٥سال.....خيليه ها

ديش ديري ديرين ماشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من هی ازاین شاخه به اون شاخه نپر ،به خودت فرصت بده یکم هضم کنی رابطه قبلیو

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2728

فکرنمیکنی اگه هم باهاش ازدواج کردی بعدش همین موضوع ک متاهل بودی وبااون بودی سرکوفتت بشه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

عزیزم چن ماه زمان میبره تا ادما خوده واقعیشونو نشون بدن یکم صبر کن با ایشون اشنا شو بعد راجع ب ازدواج فکر کن،اجازه نده دوتا زندگیت خراب شه ک هم خودت ضربه بخوری هم بچه ت

برای هم خوب بخواهیم،همین کار کوچیک از یاد رفته...♥️
2740

چه خبرررررره واقعاً توی این سایت 😤😤😤😤😤😤 یکی تند تند بچه سقط می‌کنه واسه خودش یکی اینجوری خیانت می‌کنه یعنی چی اه حالمونو به هم زدین به خدا حداقل هر گندی میزنین برین قایمکی بزنین اینا فریاد زدن نداره

دیگه کسی که عقد میکنه مای تعهدش باید بمونه نکه چون بهتر از همسرش دید بره با کس دیگه و خیانت کنه مگر اینکه تعهد و اخلاق سرش نشه و به بلوع ازدواج نرسیده باشه

خیلی ظاهرش تو رو مجذوب کرده مراقب باش ادمی باشه که متعهد باشه معرفت داشته باشه جای ریسک نداری یک بار شکست خوردی

بچها اشتباه متوجه شدین واسه ازدواج نمیگم واسه رفاقت میگم

تو یکی نوبری والا

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟
2706