2703
2553

میشه نظرتون بدونم خواهرای گلم 

من ۲۰ سالم و دارم جدا میشم شوهرمو دوس ندارم ۱ ماهی میشه با یه اقا اشنا شدم ک ۳۵ سالشون و یه دختر ۶ ساله داره خودمم یه دختر ۱ ساله  و حدا شدن  این اقا خیلی ب روز فکر میکن واقعا فکر امروز داره و تیپشم عالیه خلاصه خیلی ب خودش میرسه 

منم قیافمو و هیکلم خوبه ولی لباس پوشیدنم معمولیه 

الان ترسم این ک اگ خدایی نکرده از کسی دیگ خوشش بیادو ولم کنه چی اخه موقیعتش خیلی خوبه 

به نظرتون من ۲۰ ساله و ول میکن بره با یه خوشگل ترو سن بالاتر؟؟

حداقل بڋار جداشی بعد

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار

بیاین اعتراض برای کم کردن تبلیغات و درست شدن مشکل عمس گذاشتن

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
نمیتونم ولش کنم دوسش دارم 

نمیگم ول کن.اول جداشو بعد رابطه رو شروع کن.

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2706