2737
2734
عنوان

کدوم کشورید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 140 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

لرستانم

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
سوییس کسیو راه نمیده از خارج از خودشون همه شونم توی رفاهن

کره شمالی که نیست! ویزا رو هیلی سخت گیرانه تر میدن نه اینکه اصلا ندن! 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
الکیییی؟    

مگ دروغ دارم بگم

تازه مدرکمم از اکسفورد لندن گرفتم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738
منم اینجوریم سفر میدم خوش میگذره ولی ایرانو یه جور دیگه دوست دارم ولی دوستم دارم برم یه کشور دیگه هم ...

عزیزم باور کن نمی‌ارزه

همین دوری از خانواده و دوستها واقعا سخته

مخصوصا وقتی که یکم بگذره

سیاوش قمیشی رو که میشناسی؟برو ببین پسرش علیرضا قمیشی درمورد اینکه چرا توی امریکا نمیمونه چی گفته

دوری از کشور واقعا سخته

مامان آراد و ماهان😍
الکییی؟؟؟

😎😎😎😎😎😎

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
کره شمالی که نیست! ویزا رو هیلی سخت گیرانه تر میدن نه اینکه اصلا ندن! 

من شنیدم خیلی سخت میگیرن 

ولی خیلیی خوبه آدم حس خوبی توی اون کشور داشته باشه 

من عاشق ایرانم عاشق شباش بیرون رفتنااا 

ولی فرهنگ مردم اذیتم میکنه رانندگیاا اعصابای داغون 

نداشتن تفریح اینکه همش فکر کنی فردات چی میشه این من عذاب میده 

2706