2733
2734
عنوان

همسرم تو بارداری دومی خیلی هوام داشت..

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 65 پست
شما میگی زن دیگه کنارشه . این ظاهرا یواشکی رابطه داشت اما وقتی فهمید من و از دست میده منو انتخاب کر ...

😂😂استارتر ببخشید . ولی وقتی فهمیدی بعد شمارو انتخاب کزد. اگ نمی فهمیدی همون انتخابش بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
😂😂استارتر ببخشید . ولی وقتی فهمیدی بعد شمارو انتخاب کزد. اگ نمی فهمیدی همون انتخابش بود

بین من و اون زن 

منو انتخاب کرد و ب اون گفت ولم کن

قبلش فک میکرد منو داره اونم پا میده برای تنوع .

وقتی دید زندگیش از دست میده اون و ول کرد

شما میگی زن دیگه کنارشه . این ظاهرا یواشکی رابطه داشت اما وقتی فهمید من و از دست میده منو انتخاب کر ...

با ظرز فکرت کنارم نمیام اصلا عزیزم.چرا باید یکی دیگه رو کنار تو داشته باشه؟ معلومه انتخابت میکنه چون جدایی از تو مهریه و دوتا بچه میندازه میذاره رو دستش معلومه که جدایی از اون دومی واسش بهای کمتری داره.

اصاا صحبت من این نیست

من با همسرم 10 سال بودم چرا باید یکی دیگه بیاد تو زندگیم بعد اون منو انتخاب کنه؟ یا من باید انتخاب کنم با یه خائن زندگی کنم یا نه؟ 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
اگه اون الان بش بگی من خیانت کردم  می بخشه و کنارم می مونه .

از کجا مطمئنی؟ استارتر دوست ندارم ناراحتت کنم ولی اینم یکی از دروغا و خالی بندیاش هست مثل بقیه حرفاش، آدما با هم فرق دارن اگه توان بخشش داری ببخش ولی بقیه راست میگن تو با مچ گیری باعث شدی برگرده و ادعای پشیمونی کنه وگرنه هنوزم با اون یارو بود

جان و جهان من تویی   
بستگی داره خیانت در چ حدی باشه . یکی فقط چت کرده با کسی ک نمیشناخته . باز این قابل بخشش . ولی کسی ک ...

جنسی نبوده 

حتی عاطفی هم نبود

دخترعمش که یه روزی همدیگه رو میخواستن در پروسه جدایی بود و اومد سراغ همسرم و واسش دردل میکرد... ازش پول میگرفت و خلاصه کمر بست زندگی من خراب یشه بعد ک من واکنش دادم مخفیانه همدیگه رو میدیدن

البته مشکلات دیگه هم داشت همسرم که من با همش کنار اومدم و خیانت دیگه تیر خلاص بود

عزیزم زندگی مشترکتون خیلی پر ارزشه بهتره که اینجا نظر نخوای ،برو مشاوره اگر واقعا در راجب همسرت دو دل هستی...اگر یک بار خطا کرد همسرت ببخشش و ولی چیزی به اسم خودت کن یه جورایی بهاشو داده باشه و دیگه تکرار نکنه و با یه ببخشید سرهمش بیاره

با ظرز فکرت کنارم نمیام اصلا عزیزم.چرا باید یکی دیگه رو کنار تو داشته باشه؟ معلومه انتخابت میکنه چون ...

منم استارتر رو درک نمیکنم انگار دوست داره به شوهرش کمک کنه تا خیانت رو توجیه کنه، قشنگ تو تیم شوهرشه

جان و جهان من تویی   
بین من و اون زن  منو انتخاب کرد و ب اون گفت ولم کن قبلش فک میکرد منو داره اونم پا میده برای ت ...

کاریه که اکثرمردا انجام میدن گلم. شما توقع داشتی زندگیش ول کنه بچسبه ب اون زن؟!!! زندگی ک براش هزینه داده ؟ هیچکس اینکارو نمیکنه. این چیزی ازماهیت خیانت کم نمیکنه ب هرحال همسرشما خیانت کرده دلت ب این خوش نباشه ک الان تورو انتخاب کرده ! اون تعهد داشت ب شما هیچوقت نبایددد خیانت میکرد . چجوری داری خودتو قانع میکنی !

منم استارتر رو درک نمیکنم انگار دوست داره به شوهرش کمک کنه تا خیانت رو توجیه کنه، قشنگ تو تیم شوهرشه

شما دوساله همسرت رو میشناسی اونم عقد و عروسی نامزدی

من ده ساله میشناسم

دوسال اول که مث شرایط شما بوذم نه تنها خیانت نمی کرد بلکه سجده میکرد و پامو میبوسید 

بنابراین قضاوت زوده .بذارید ده سال بگذره منم اوایل مث شما حرف می زدم 

قضاوت نکنیم

به نظر میاد که خوش رفتاریِ موقت شوهرش چشماشو کور کرده و عزت نفسش به شدت جای تعمیر داره اما الان هرچی هم بگی متوجه نخواهد شد تا روزی که برای بار دوم مچ آقا رو بگیره

انشالله که اسن اتفاق نیفته ولی خائن دست از کارش برنمیداره.... وقتی مچشو میگیری می‌ترسه سریع خوب میشه بعد یه مدت که آتیش خوابید باز یادش میره و مایل میشه به سمت خیانت براب دفعات بعدی