2733
2734

هفته قبل هورمونام بهم ریخته بود اعصابم داغون بود 

شام یه جایی دعوت شده بودیم ،من آماده شدم 

بهش گفتم بریم ؟

سرش تو لپتاپ بود گفت صبر کن کار دارم 

پنج دقیقه شد دیدم همینجوری میخ لپتاپه رفتم محکم لپتاپو بستم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اونم هیچی نگفت فقط اروم نگام کرد 

دیگه همونجا بغلش کردم و گریه کردم 😂🤦🏻‍♀️

حالم بد بود دوستان بددددد

و خیلیییی دلم براش سوخت ، بیچاره هیچی نگفت

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

حالا چرا الان یک هفته پیشو شخم میزنی خواهرم 

بیخیال گذشته تموم شده 

کار بدی نکردی 😂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو نی نی سایت شوهراشونو میشورن پهن میکنن بعد میگن خوب کردیم حقش بود چارتا فش ب مامانشم میدن ک اینو اینجوری بار اوورده بعد شما چی اینجوری میگی😃😂

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره
حالا چرا الان یک هفته پیشو شخم میزنی خواهرم  بیخیال گذشته تموم شده  کار بدی نکردی 😂

عین پیشی نگام کرد اخه 

خیلی دلم سوخت😂🤦🏻‍♀️

تو نی نی سایت شوهراشونو میشورن پهن میکنن بعد میگن خوب کردیم حقش بود چارتا فش ب مامانشم میدن ک اینو ا ...

گناهههه داشت 

کاش حداقل سرم داد میزد انقدر دلم نمیسوخت😂😂😂😂😂

عین پیشی نگام کرد اخه  خیلی دلم سوخت😂🤦🏻‍♀️

بنده خدا فهمید فاز و نول قاطی کردی 😂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

حالا اگه شوهر ما بود کلی دادو بیداد راه مینداخت که چرا لبتابشو محکم بستیم😂😂😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
حالا اگه شوهر ما بود کلی دادو بیداد راه مینداخت که چرا لبتابشو محکم بستیم😂😂😂😂😂

منم همینو میگم 

اگه داد میزد انقدر ناراحت نمیشدم 

ولی الان تو دلم موند

2706