2733
2734
عنوان

کدوم کشورید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 140 پست
من شنیدم خیلی سخت میگیرن  ولی خیلیی خوبه آدم حس خوبی توی اون کشور داشته باشه  من عاشق ای ...

اره ولی همه جا مشکلات فرهنگی هست بستگی به ادم داره

من از خیلی چیزا شاکیم ولی دلم نمیخواد از ایران برم احساس بهتری دارم و روح و ذهنم واقعا اروم تره تا برم یه کشور دیگه که هیچکسی منو نشناسه تازه خیلیا به مهاجرا احترام نمیذارن اینم یه چیزیه که بخاطرش دلم نمیخواد از کشورم برم

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من واسه سفر زیاد رفتم خیلی هم خوش گذشت اما واسه زندگی هیچ‌جا ایران نمیشه

اره اینو قبول دارم اما کیفیت زندگی خب اینجا پایینه واقعا ....یعنی اگر ادم بتونه بره خارج از کشور و بتونه با هم زبان های خودش ارتباط برقرار کنه خوب میتونه زندگی کنه 

اره اینو قبول دارم اما کیفیت زندگی خب اینجا پایینه واقعا ....یعنی اگر ادم بتونه بره خارج از کشور و ب ...

درسته 

اما توجه کن که دوری از کسانی که دوستشون داریم خیلی سخته

و اینکه یه بیگانه،خیلی سخت میتونه اونجا کار خوب پیدا کنه و خیلی از مهاجرها زندگی سختی دارن

البته هستن بعضیا هم که موفق شدن واقعا

مامان آراد و ماهان😍
2728
 اره ولی همه جا مشکلات فرهنگی هست بستگی به ادم داره من از خیلی چیزا شاکیم ولی دلم نمیخوا ...

البته ببین کانادا مثلا اینجوری نیستاااا 

چون مهاجر پذیره ولیی باید از صفر شروع کنی من اعصاب شو ندارم