2733
2734
عنوان

کدوم کشورید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 140 پست
ونیز آخه واسه زندگی عالییی نیست که هست ؟

بستگی داره شما از چه جهت بخواین برید هرکس دلیلی داره برای مهاجرت برای یه زندگی عادی شرایطش مناسبه ولی صرفا برای شغل و تحصیل شهرهای کارامدتریم هست 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا سوییس فقط برای مسافرت خوبه😅. مردم بسیار بسیار سرد و خشک و از خود متشکری داره.اما اب و هوا و ...

بیشتر با اب و هواش مشکل دارم 😂

هیچ کشوری که شبیه ایران نمیشه از نظر فرهنگ و اخلاق اجتماعی

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
الان ایران ولی قبلا چند سالی تو ترکیه زندگی کردم

ترکیه چطوره

من خیلی اونجا رو دوست دارم

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
سوییس کسیو راه نمیده

بستگی داره عزیزم این عمومیت نداره

المان هم مهاجر نمیپذیره ولی یکی از اشناها براش دعوتنامه کاری اومده خیلی راحت

خیلی آدماااش سردن من مسافرت رفتم اونجااا اصلا جواب سلام آدمم نمیدن 

نه اتفاقا من خیلی ازشون خوشم میاد... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
بستگی داره شما از چه جهت بخواین برید هرکس دلیلی داره برای مهاجرت برای یه زندگی عادی شرایطش مناسبه ول ...

آرامش فکری فقط اینکه یه مملکتی نداشته باشه که آدم عصبی بشه هرروز یه چی بگن و عمل نکنن