2733
2734

خب سلام سلام دوستای عزیزم ..امیدوارم روز خوبی رو شروع کرده باشین....

من تا الان مشغول درست کردن ناهار بودم. البته ساعت 9 و نیم بیدار شدم. یکم دیر بود ...بعد ناهار درست کردنم هم طول کشید چون ناهار جاتون خالی فسنجون درست کردم. بعد هم حضور همسرم باعث میشه واقعا یکم کند پیش برم چون همش یکی هست که هی تمرکزتو کم میکنه ولی من کار خودمو باید انجام بدم و تحت الشعاع این داستان ها قرار ندم خودمو.

برنامه من از 11 و نیم شروع میشه تایمر رو میگذارم و بازه های یک ساعته میشینم سر کار تزم... 

متاسفانه سایت هم مشکل داره نمیشه مدام اپلود کرد عکس برنامه ها رو ولی در اولین فرصت که درست شد عکس دفترمو میگذارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان ..ناهار چی درست کنم ..همممه غذاها رو تو این ده رو گذشته درست کردم.. اما دیگه فکرم قد نم ...

یبار وقت بذارین لیست همه غذا ها رو بنویسید و دسته بندیشون کنید خیلی راحت میشه براتون اونطوری 

درسته هیچکسو ندارم ولی خدارو دارم که مهربون تر از همه ی آدماس
خب سلام سلام دوستای عزیزم ..امیدوارم روز خوبی رو شروع کرده باشین.... من تا الان مشغول درست کردن ناه ...

منم برنامه هام رو می نویسم حتی اگه فراموش کنم و برنامه هام رو اجرا کنم یا نکنم باز هم بعدا می نویسم که فلان روز چه کارهایی کردم

من هدف ماهانه هم برای خودم تعیین می کنم و توصیه می کنم شما هم داشته باشید

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....
2731
منم برنامه هام رو می نویسم حتی اگه فراموش کنم و برنامه هام رو اجرا کنم یا نکنم باز هم بعدا می نویسم ...

برای هدف ماهانه میشه مثال بزنید

من یه ساعت مفید نشستم سر کارم و لپ تاپ...

همچنان شوهرم هست و تمرکزمو از دست میدم چون اتاق کارمون مشترکه و کارش جوریه مدام داره تلفنی حرف میزنه  

من امروز تو برنامم خرید دارم هم سوپری هم میوه فروشی

لیست وسایل میوه فروشی رو زنگ زد همسرم و سفارش داد که بیاره چون ما زیاد بخاطر کرونا بیرون نمیریم مگه کار ضروری داشته باشیم

لیست خرید سوپری رو فعلا ندادم و زنگ نزدم چون واقعا همین میوه ها کلی شستن و جمع کردنشون وقت گیره...

نون هم باید برای خریدش حضوری بره همسرم دیگه 

ناهارم همچنان در حال درست شدنه و من برنج هامو توی پلوپز میذارم و زمانی ازم نمیگیره

این بینابین هم تا برنجمو بریزم توی پلوپز میشینم تمرکز میکنم شده حتی نیم ساعت روی برنامه ام 

من تایمر روشن میکنم البته روی ساعتم و کلا اصلا تو اون یه ساعت گوشی رو چک نمیکنم .... البته مثلا یه ساعت تایم میذارم و وسطش نهایت در حد 1 دقیقه اگر کار غیر منتظره پیش بیاد بلند میشم...مثلا در نهایت پاشم برم اب جوش بریزم روی قهوه ام و گرمش کنم ....یا غذا رو چک کنم که نسوزه یه وقت....

اینها رو که نوشتم شوهرم همچنان با صدای بلند در حال حرف زدنه    و من سعی میکنم خونسردی خودمو حفظ کنم ولی دلم میخواد جیغ بزنم از شما چه پنهون  

بچه ها بیاین گزارشها تون رو بنویسین چون این تاپیک قرار نیست خاک بخوره و ادامه داره

برای هدف ماهانه میشه مثال بزنید

عزیزم بخودت و خواسته ها و هدذفهات بستگی داره، ولی من از هدفهای خودم مثال میزنم یکی دوتا:

تا پایان آذر ماه کتاب......رو تموم کنم

چند قسمت از سریال ......رو ببینم

مهارت.....رو تقویت کنم

......کیلو کاهش یا افزایش وزن داشته باشم.

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....
عزیزم بخودت و خواسته ها و هدذفهات بستگی داره، ولی من از هدفهای خودم مثال میزنم یکی دوتا: تا پایان آ ...

ممنون موفق باشی عزیزم 

2740
ممنون موفق باشی عزیزم 

دوستان کسی هست اینجا که بخواد برا کنکور ارشد آماده بشه؟من میخوام شروع کنم بخونم ولی انگیزم صفر شده 

یبار وقت بذارین لیست همه غذا ها رو بنویسید و دسته بندیشون کنید خیلی راحت میشه براتون اونطوری 

بله هم لیست چاپیش رو دارم تو کشوی آشپزخانه هست..

هم تو دفترچه یادداشت گوشیم ثبتشون کردم...

هممه غذاها رو تو این دوهفته پخته بودم جز کوفته تبریزی...که اونو درست کردم...😋😋😋

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
من یه ساعت مفید نشستم سر کارم و لپ تاپ... همچنان شوهرم هست و تمرکزمو از دست میدم چون اتاق کارمون مش ...

موفق باشی

والا به قسمت شستن میوه که می رسه آدم انگار یک قالی شسته..انقدری که به خاطر کرونا باید همممه چیو با مایع شست آب کشید و بگذاریم کنار چقدر سخته...پاکسازی خریدهایی که از بیرون میاد خیلی برامون داستان درست می کنه🤕

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
موفق باشی والا به قسمت شستن میوه که می رسه آدم انگار یک قالی شسته..انقدری که به خاطر کرونا باید همم ...

من از وقتی هوا خنک شده بیشتر میوه ها و سبزیجات رو تو تراس نگهداری میکنم دیگه موقع استفاده میشورم، یک دفعه حجم زیاد شستشو ندارم 

من از وقتی هوا خنک شده بیشتر میوه ها و سبزیجات رو تو تراس نگهداری میکنم دیگه موقع استفاده میشورم،&nb ...

نه اونجوری سخت می شه هربار موقع صرف میوه بخوای نیم ساعت کنار سینک باشی سخته

من همون اول هممه رو می شورم می ذارم یخچال ..بعدش دیگه راحتم..یعنی شستشوی میوه تو این شرایط جوری شده که باید یه روز خالی داشته باشی تا زیاد بهت فشار نیاد

2706