2737
2739

سلاام خانوم های هدفمند خوبین؟ من نبودم یه مدت و میخوام که بازم شروع کنم ، اون مدتی که نبودم هم برنامه داشتم اما چالش اضافه کردم :چالش پیاده روی روزانه توی خونه، چالش دو ساعت بدون گوشی بودن، چالش هر روز مطالعه ی کتاب، چالش حلقه ، چالش دوست داشتن خودم..

قبلا جسته گریخته چالش مینوشتم اما هدفمند نبود و الان نوشتم و اینجا و کنار شماها پیششون میبرم .. تمیزی خونم که باید از پای بست شروع کنم چون اینطوری تمیز کاری فقط از رو هست و از درون جیگر زلیخا و اینکه از برنامه ی تایپک رانا تمیزی منزل رو پیش میبرم و اینجا هم میگم که اگر مایل بودین شما هم پیش بیاین‌‌‌.

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
سلاام خانوم های هدفمند خوبین؟ من نبودم یه مدت و میخوام که بازم شروع کنم ، اون مدتی که نبودم هم برنام ...

👌👌👌👌

لینک رانا رو می ذارید برامون؟

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز علاوه بر امور روزمره و روتین

دوساعت صبح پیاده روی کردم در نم نم باران یک ساعت هم شب ساعت ۷ تا ۸ زیر شُر شُر باران با چتر⛈⛈🌧🌧🌧🌧🌧...یعنی عااالی بودااا عالی ...

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

سلام دوستان من بعد از مدت خیلی طولانی اومدم تو نی نی سایت چون دو تا بچه پشت هم داشتم و معمولا شاغل بود زیاد اینجاها نبودم به دلیل مشغله های زیادم یاد خوبی ها و آموخته هام از نی نی سایت افتادم گفتم دوباده سراغشو بگیرم که برای نظم دادن به شرایط زندگیم و حال روحیم گشتم تو سایت تاپیک خوب شما رو دیدم تا الان تا صفحه ۱۴خوندم  و خوشحالم که تونستم دوباره وارد سایت بشم میخوام تو کارهای روزانه و جدا شدن از روزمرگی های خسته کننده اینجا کنار شما باشم بهر حال خوشحالم از تاپیک و سوگل جوووون

2728
سلام بچه ها خوبین عزیزان؟ خب بچه ها من تا این ساعت 4 ساعت کار مربوط به تز داشتم..... 1 ساعت هم ورزش ...

فقط یه سوال سوگل جون من میتونی در رابطه با قانون شکر گزاری آشنا کنی یه مدته میخوام سمت قانون جذب برم و انرژی مثبت چون خیلی منفی گرا هستم ولی چند تا کانال پیدا کردم چیزی متوجه نشدم سر از کارشون در نیاوردم ولی قانون شکر گزاری زیاد دیده بودم و نوشتن که شما خیلی ازش صحبت میکردین

سوگل جون تاپیک پس انداز که گفتی توشی میزارین ما هم شرکت کنیم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1887037/دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیریت-هزینه-ها-و-صرفه-جویی-بودید?postId=169640628

2740
سوگل جون تاپیک پس انداز که گفتی توشی میزارین ما هم شرکت کنیم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4478907/خانومای-ثروتمند-آیندهتاپیک-پس-انداز?postId=170378290