2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شبها قبل از خواب  ، کارهایی ک باید فردا انجام شه  رو  بنویسیم

اول کارهای سخت  رو انجام بدید ( قورباغه تونو اول قورت بدید )  و بعد سراغ کارهای عادی برید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

منم دوست دارم بیشتر ورزش و تحرک داشته باشم و برقصم مخصوصا جلوی همسری

دیروز نیم ساعت فسقلیامو گذاشتم پیش همسرم خودم رفتم پیاده روی و چون تنبلیم اومد جوراب بپوشم پام تاول زد ولی صداشو درنیاوردم که بتونم ادامه بدم این پیاده روی رو

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
شبها قبل از خواب  ، کارهایی ک باید فردا انجام شه  رو  بنویسیم اول کارهای سخت  ر ...

تازه این کتاب وگرفتم   قورباغه   قورت  بدین  ولی هنوز نخوندم     اگه خوندین  چندتا از نکته هاش و اینجا  بگین 

سلام  عزیزم  خوبی   من دوست دارم  صبح  ها زود  بیداربشم  ولی ...

باید یه چالش بذاریم تو برناممون. هر روز صبح یکساعت زودتر از روز قبل بیدار بشیم تا کم کم خوابمون رو تنظیم کنیم ..

باید یه چالش بذاریم تو برناممون. هر روز صبح یکساعت زودتر از روز قبل بیدار بشیم تا کم کم خوابمون رو ت ...

موافقم  می خوام یه دفتر بگیرم  هم چی وبنویسم  به نظرم  اینجوری بهتر 

تازه این کتاب وگرفتم   قورباغه   قورت  بدین  ولی هنوز نخوندم  &nb ...

سلام دوست خوبم

این کتاب رو نخوندم 

ولی  کتابی رو سالها قبل خوندم  ( هنر زن بودن )  ک  این نکاتی ک  تو کامنت  قبل  نوشتم  رو  بیان کرده بود .  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706