2733
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141072 بازدید | 1676 پست
فقط یه بار ازش بپرس چرا فیلماتون اینقدر تخیلیه اخه کجا کسی دیده با موز سر ادمو ببرن😐😐😂😂خودشون خن ...

اخه یارو با موز زد یه گردانو نابود کرد موزو فرو کرد تو قلب یارو یارو از قلبش در اورد خورد دوباره گذاشت سر جاش😂😂😂😂😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو اینستا چند خانوم که با مرد هندی ازدواج کردن اومدن داستان زندگیشون رو تعریف کردن خیلی پشیمونن. با هندی پولدار هم ازدواج کرده بودن ولی هندیها خیلی مردسالاری و زن ستیزی دارن

2742

ببین یه تجربه کوچیک... خیلی اهل چاخان هستن. برای ازدواج با دخترای ایرانی وعده وعید زیاد میدن. من همه رو با یه چوب نمیزنم ولی خیلی شنیدم که حتی پولدارهاشون هم از نظر فرهنگی و بهداشتی ضعیفن

2738
ببین زمین تا اسمون با این سریالا تفاوت دارن من خودم یکی از دوستام کره است میگه اصلاا اینطور نیستن و ...

پس چجورین؟؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

من با المانی 

امریکایی

کره ای 

و فرانسوی چت کردم 

نظرشونو راجع به مردم ایران و کلا ایرانیا میپرسیدم 

فرانسویه میگفت نمیخوام بهت توهین کنم ولی ما یه ترس عجیب نسبت به ایرانی ها داریم اینجا ایرانی ها خشن هستن و دزدن و دروغگو 

آلمانیه که کلا میگفت اینجا جرایم ما بیشتر تو محله های پایینه که ایرانی نشینن 

انقدر خجالت کشیدم که حد نداشت 

دیگه از فازش اومدم بیرون 

تو اینسنا هم خارجیا بهم ریکوئست میدن جیغ میزنم رد میکنم 😬😬😬😬

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
ببین یه تجربه کوچیک... خیلی اهل چاخان هستن. برای ازدواج با دخترای ایرانی وعده وعید زیاد میدن. من همه ...

من متوجه نشدم،از نظر بهداشتی یعنی چجوری؟؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
من متوجه نشدم،از نظر بهداشتی یعنی چجوری؟؟

یعنی خیلی کثیف هستن خیلی. 

خرج کردن برا زن هم مثل جون کندنه براشون. رو چشم و هم چشمی میان طلا و جواهر کادو میدن به عروسه، بعد مراسم ازش پس می گیرن. 

2706