2733
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141093 بازدید | 1676 پست
فردا ازش عکس یهویی میخوام میزارم اینجا😁👊آماده باشید دوستان😂بهشم شاید بگم رو دستت یا کاغذ بنویس نی ...

منم تگ کن حتما😂

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نگو که از پسران برتر از گل عاشقش شدی؟😍😄😄

وای اره😄😁 از وقتی دبیرستانی بودم دیدمش بعدم تو سریال وارثان بعدم تو پادشاه ابدی حالا خود سریالا خیلی تینیجری  و فانتزی بودن ولی من به عشق این پسراشون نگاه میکردم 🤣

اینستا بود خودش رکوئست داد😂😅خیلیم خوشش اومده از ایران  

وایییی واسه منم پسر خیلی خوش قیافه بود  هندیم بود. بعدش ازم عکس می خواست.😂😂 منم گفتم نه فلان اینا. البته اون آبدهی اشتباهی اومده بود چقدر باحال بود انگلیسی بد نیستم همش حرف میزدیم

😍😍نه بزاررررر فکر کنم تازه واردی به نی نی سایت مثل من

نه عزیزم یک ساله اینجام 😅این بودhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4865748/کیا-پردیس-همون-عروس-هندی-ها-رو-میشناسن-تو-اینستا-زندگیش-جالبه-واسمعکس

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

ی بار دبیرستان بودیم مارو برده بودن موزه ملیتشو یادم نیس ولی بچه هامون خیلی چیپ بازی درمیاوردن خانومه هنگ کرده بود

سنشو گفت بچه ها میگفتن وری وری یانگگگگ😂

یا یکی از اون ور عکس شوهرشو آورده بود نشونش میداد میگفت مای هازبند ماای هازبنددد

خانومه هنگیده بود کم بود برگرده بگه خب به من چ😂😂

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

فقط یه بار ازش بپرس چرا فیلماتون اینقدر تخیلیه اخه کجا کسی دیده با موز سر ادمو ببرن😐😐😂😂خودشون خندشون‌نمیگیره لطفا هر کسی با هندیا چت کرد بپرسه منو ریپلای کنه جزو دغدغه هام شده اخه رو عقل میسازن یا چی🙄

خانما ساده نباشید اینقدر 

اونم هندی و چینی جماعت

اینقدر فقیرن هر کاری میکنند ، مخصوصا اونجا چون اینترنت ازاده و زبانشون هم خوبه ، خیلی اینا میچرخن که خودشونو بندازن سر یکی 

فکر نکنید ایران بدبختیم ، اونجاها جاهایی هست که آدم تولید میشه مثل گاو و گوسفند که بفروشن اعضا بدنشون به کشورای دیگه ... یعنی با همین نیت ادم تولید میکنند. من خودم از یک چینی شنیدم اینو . هند هم همینه 

خلاقه ساده نباشید

کاربر قدیمی ام 🍭
https://s17.picofile.com/file/8414984100/۲۰۲۰۱۱۲۳_۰۰۳۸۳۲.jpg   عکسش

اهنگ دوس دارم امیرعباس گلابو براش بفرست کف کنه هندیه اخه😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2706