2737
2739
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141059 بازدید | 1676 پست
لعنت خودم سه بار رفتم هند شهرای مختلفش اولین بار همینطوری... ولی چنان حالم بد شد ثانیه میشمردم برگ ...

سلام عزیزم میشه اگر امکانش هست درخواست دوستی منو قبول کنی؟ من درباره هند سوال دارم و نیاز به راهنمایی کسی دارم که هند زندگی کرده باشه و با هندی ها آشنا باشه، ممنون میشم

عزیزم راجع به هند سوال داشتم اگه خصوصی سوال کنم بهتره

اطلاعات کافی ندارم  در حد تجربه ای که داشتمه ولی درخواستو قبول میکنم بفرمایید 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم میشه اگر امکانش هست درخواست دوستی منو قبول کنی؟ من درباره هند سوال دارم و نیاز به راهنمای ...

عزیزم باور کن من اصلا اطلاعاتی در مورد زندگی تو هند ندارم

فقط سه بار سفر رفتم دو بارش تفریحی بار سومم کاری

وگرنه دریغی ندارم از کمک کردن بخدا

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
2740

درسته این واسه خیلی وقته ها ولی خواستم بگم حرفمو😁من با مردم افغانستان(مزار شریف)،هند(بمبعی)،غنا،استرالیا ،امریکا(نیویورک)،عرب(دوبی)،و ... حرف زدم.فقط اینا یادمه

به ترتیب مردم هند،افغانستان و عرب جماعت خیلی اجتماعی هستن😁.انصافا که به دلم نشستن.

مردم غنا هم اکثرا خوبن ولی آخرین بار خاطره خوبی ازشون تو ذهنم ثبت نشد.با یه نیویورکی هم صحبت کردم اوکی بود،استرالیایی هم خیلی خوب و البته خوشگل و جیگر بود😂😍😘😘😍

ولی با همه این حرفا من از هندی ها خیلی خوشم میاد ،جوری صمیمی هستن که آدم فک میکنه داره با همشهری خودش اون هم از نوع دوست صمیمی،صحبت میکنه.ولی پسراش مثل فیلماشون زود عاشق میشن😂

یه بارم با یه مصری و اندونزیایی صحبت کردم.یه پسر استرالیایی بود بهم پیام داد،دستم خالی بود نشستم باهاش چت کردم .خلاصه آخرش برای من یه فیلم پو..رن فرستاد😐فیلمش با یه دختر اندونزی بود،من بهش گفتم برای چی فرستادی و خیلی ناراحت شدم فکر نمی کردم همچین آدمی باشه.بهم گفت شنیدم دخترای ایرانی خیلی شیطون و خوشگلن،یکبار توی عمرم با یه ایرانی رابطه خواهم داشت!😑🙄به من پیشنهاد داد اله و بله ،نمیدونم درباره من چی فکر کرده بود پیش خودش .مثلا خواستم نصیحتش کنم ،وقتی پندهای گوهربارمو خوند گفت چرا گناهه؟کی گفته که اینکار گناهه.وقتی دیدم نمیتونم قانعش کنم بلاکش کردم.ادمای اون کشور زهرماری اصلا شخصیت ندارن ،فقط زیبایی ظاهری و وسلام....😔