2733
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141062 بازدید | 1676 پست

عزیزم طبق تجربه ی من که ۱۵ سال با هندیها من کردم   دوست بودم اگه یه هندی بهت ابراز علاقه کرد و گفت پولداره سریع بلاکش کن 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین زمین تا اسمون با این سریالا تفاوت دارن من خودم یکی از دوستام کره است میگه اصلاا اینطور نیستن و ...

بیچاره دوستت کره اییها خیلی نافرم هستن  شهر دختر عموم کره اییه برای عروسیش که رفتما واقعا سوالم این لود چطوری میخواد با اینا زندگی کنه البته الان رفته امریکا ولی بازم از دستشون در امان نیست خیلی تدمای عجیب هستن و نچسب و تفلون وای وای خدا نصیب نکنه

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
2728

هندی ها خیلی دخترهای ایرانی و چهره های ایرانی رو دوست دارن, من چند تا همکار هندی داشتم اینطوری بودن

این بادهای مخالف هستند که بادبادک های ما را بالا و بالاتر می برند.
عزیزم اسکرین میذاری من اینستا ندارم

لازم نیست داشته باشید 

از راه گوگل میتونید پبچ هایی که بازن هستن  ببینید الان رواون نوشته ابی بزنید خودش مستقیم میره 

فقط فیلترشکنتون خاموش باشه 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

منم یه خواستگار هندی داشتم 😂😂😂😂

بابام گفت نههههه 

بعد دخترمو از کجای هندوستان برم پیدا کنم 🤣🤣🤣🤣🤣

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2740
منم یه دوست خارجی داشتم که مالزی زندگی میکرد اسمش موهان بود😅 انقد کنجکاو بود هی سوال میپرسید راجب ا ...

از چینی های ساکن مالزی بوده

این بادهای مخالف هستند که بادبادک های ما را بالا و بالاتر می برند.

اسی کدوم کشورا رفتی?

من المان و ایتالیا زندگی کردم چند سال

مدیرم اتریشیه الان

مدیر قبلیم بلژیکی 

همکار چینی و فرانسوی داشتم

کشورای هلند و سوییس و اسپانیا فرانسه سفر داشتم

هند ۹ ماه بودم

عمان و کره هم سفر داشتم 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
یعنی خیلی کثیف هستن خیلی.  خرج کردن برا زن هم مثل جون کندنه براشون. رو چشم و هم چشمی میان طلا ...

کثیفی ازچه نظر؟مثلا به بهداشت شخصی خودشون و رعایت نمیکنن حمام نمیرن..یا ...؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..