2737
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141062 بازدید | 1676 پست
اره عزیزم دقیقا ما قبل کرونا جاهای دیگم مسافرت میکردیم و جوری بود زود صمیمی میشدم با بقیه😍😊خیلی کی ...

چه خوب وعالی

من از تاپیک خیلی خوشم اومد 

تازه خیلیا که تجربه میگن بیشتر جالبه برام

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا!مردای هندی زن ستیز ترین مردای دنیان هند بیشترین آمار تجاوز و تو دنیا داره! کتک زدن زن ها برا ...

لعنت

خودم سه بار رفتم هند شهرای مختلفش

اولین بار همینطوری... ولی چنان حالم بد شد ثانیه میشمردم برگردم

دومین بار به اصرار دوستام یه جزیره ی توریستی که میگفتن اصلا نه انگار تو هندوستانه. ولی اونم همون کثافتخونه ای بود که دیدم

سومین بار برای کار مججججججبببببببوووووووور شدم برم. خدا میدونه چه عذابی کشیدم

برگشتم گفتم اگه این بار مجبور بشم خودکشی میکنم

این خراب شده ایم که زندگی میکنم پر از هندیه (کجا نیست البته!!!)

متاسفانه فاجعه هستن از نظر رعایت بهداشت و حمام روزانه  

اصلا نمیفهمم چرا انقدر بی اهمیتن لعنتیا

زن آزاریم که تف تف

بیداد میکنه

کلا باهات موافقم. هندی میبینی کیفتو بچسب. باهاشونم معامله نکن چون محاله سرت کلاه نذارن!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
چرا حالا انقدر جوگیر شدی😆😆😆

تازه سردار رو زده بودن دلم خون بود.حسابی ترسیدن فک کنم

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2731
[QUOTE=165459562]یه بار یه هندی میخواست مخ خاله‌مو بزنه. زبانش در حدی داغون بود که وسطای چت نوشت I a ...

اره دقیقا موافقم هندیا زبانشون قویه،این پسره هم اس من داد گفت زبانم ضعیفه ولی از من بهتر صحبت میکرد😅

یه سری با یه امریکایی چت میکردم گفت کشور شما توریستیه؟

منم کلی تعریف دادم که اره و اینا

بعد گفت منظورم تروریستیه

اشتباه خونده بودم-__-انقد بهم برخورد بلاکش کردم انترو  

I don’t want to die..Sometimes wish I’d never been born at all
2740
واقعا الان دارم نی نی سایت رو می بینم همه دکتر و مهندسن که به خارجی پولدار عاشقشون بوده و به اینا در ...

😂😅والا من که به دید دوست معمولی با خارجی ها چت میکنم نه خواستگار و...!با خونواده ای که من دارم خودمم راضی شمم نمیزارن جایی برم!یه شهر دور نمیزارن چه برسه کشور دیگه😂😂😂

لعنت خودم سه بار رفتم هند شهرای مختلفش اولین بار همینطوری... ولی چنان حالم بد شد ثانیه میشمردم برگ ...

من از وقتی دیدم پهن گاو بوس میکنن 

میمالن چشم و ابرو 

فهمیدم هند چیه دیگه✋

ولی فرقه زیاد داره 

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
یعنی ما نچسبیم😆😠😐😐😐😛

😂😍نه بابا خیلیم خوبین جمع نبستم که عزیزم،اخه اینقدر بور ها رو گنده میکنن،من خودم تک و توک مثلا بور خوشگل بامزه دیدم یا خوشگل نبود یا بامزه نبود!بالاخره یکیش نبود برعکس چشم ابرو مشکید!ولی دقت کنی گفتم بعضی ها😍😍من خودم دخترخالم اینا بورن یا دوستم بوره خیلیم باهاشون خوبم😃😄