2752
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141093 بازدید | 1676 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بایه پسرهندی چت میکردم فوق العاده عقده ای بودهمش لای حرفاش میخواست بگه گوشیم آیفونه،میرم آمریکا،ف ...

هندیا بعضیاشون خیلی چندشن😑 یکیشون از من شغل بابامو پرسیده بود😂😂

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
2731
اره این میگفت میرم کانادا مستقل میشم😂😅بعدش گفتم خوبه دیگه پولتون مثل ایران نیس😅

😂😂😂😂😂 يكيشون يه بار قفلى زده بود كه ارتش هند از ايران قويتره . گفتم باشه بابا حال داريا😑

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
اره براش یه چیزایی گفتم ولی لعنتی هی ایدی اینستا منو میخواست😂😂😂

بنده خدا😂😂😂😂😂

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
😁😁 خوبه همصحبتی با همه نوع اقشاری من دوست داشتم کلی از عقایدشون رسم و رسومشون ازش پرسیدم عکاس بود ...

😍وای اره خدایی زیبایی ایرانیا زبان زده!حیف یه سریال خودشون عمل میکنن و نمیدونن نچرال زیبایی یچیز دیگس

😂😂😂😂😂 يكيشون يه بار قفلى زده بود كه ارتش هند از ايران قويتره . گفتم باشه بابا حال داريا😑

😂😂😂😂😂😂😂میگفتی اره قبول دارم 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

😂😂😂وای اینجور ادمی بود مستقیم بلاکش میکردم انگار که دخترا سربازی میرن این حرفا رو میزنن

من شوهرم عربه اینو بگما جهاز کامل با خودشونه ها 😂😂باید زنش میشدی

اره خیلیم پولدار بود خوش چهره‌هم بود ولی با کشور غریبش کنار نیومدم😁 داداشش توکار ساخت وساز بود

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2706