2733
2734
عنوان

خانم هایی که. دستگاه دارید...

193 بازدید | 32 پست

برای جلوگیری اگه تجربه دارید کمکم کنید دیگه خسته شدم ۳ ماهه دسگاه گذاشتم این ماه پری شدم قطع نمیشه الان ۲۸ روزه پری هستم پاک نمیشم چیکار کنم دکتر هم گفتم میگه پاک شو بعد اگه دوباره اتفاق افتاد بیا پیشم کسی بوده مثل من؟؟؟😭😭😭البته کرونا هم گرفته بودم یه ۸ روزه از قرنطینه در اومدم

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤

به بدنت نمیسازه ،بهتره بری خارجش کنی

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای پس چه طوری جلو گیری کنم بجه هام کوچیکن

از دکترت بپرس گلم قرص ،امپول و....هست دیگ

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
2738
درش بیار چون باهاش خونریزی زیادی داری احتمالا تا الان کم خونی گرفته باشی

کم خونی که دارم اونم از نوع مینور

من چندین ماه اول اینطوری میشدم دکتر گف مفنامیک اسید بخور تا کم کم درست بشه الان سه ساله دارمش دیگه ...

واقعا یعنی امیدی هست

وبعدش هم یه جسم خارجی تو بدنت عفونت هات بیشتر میشه.خودم و چند نفر از دوستام اینجوری شدیم و دوستم حتی بخاطر عفونت بالا ،عفونت زد ب کلیه اش و مجبور شد درآره

قبلا یکسال گذاشتم و مث شما خونریزی زیاد داشتم باهاش و به توصیه دکتر خارجش کردم چون بهم نساخت و همون زمان در اثر دستگاه کم خونی شدید گرفته بودم

کم خونیتم شدیدتر میشه🤦🏼‍♀️

2706