2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر بلند مدت می‌خوای هیچ وقت دیر نیست برای خرید  میدونم مدتی هیجانی بالا رفته ولی خب با این وض ...

طلاتا نزدیک ۴تومن رفت ولی الان اومده ۳۴۰۰.نمیدونم چقدر بالا پایین میشه

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
طلاتا نزدیک ۴تومن رفت ولی الان اومده ۳۴۰۰.نمیدونم چقدر بالا پایین میشه

اره در جریانم. من خودم ۳۵۰۰ گرفتم . تا ۳۸۰۰ اینا ک دیدم رفت ویهو هم رفت حالا نوسان داشت یه مدت الان چند روزه رو همون ۳۴۰۰و اندی و ۳۳۰۰ بالا پایین میشه 

نمی‌دونم والا اگر خیلی دلت قرص نیست پله ای بگیر 

اره در جریانم. من خودم ۳۵۰۰ گرفتم . تا ۳۸۰۰ اینا ک دیدم رفت ویهو هم رفت حالا نوسان داشت یه مدت الان ...

پله ای چجوریه؟

2740
یعنی هر وقت میبینی پایین تره بگیری کم کم بگیری دیگه اگر رفت بالا سود کردی اگرم پایین اومد بقیه پولا ...

خوبیش اینه ارزش پول حفظ میشه. بالا بره پایین میاد فلان گرم طلا داری. ولی تو بانک بزارم بازم پوله دیگه

اینقدر دلم میخواد خونه بخرم. ولی خیلی پول کم دارم

برو دنبال یه خونه که وام داشته باشه خودم همینجوری خریدم بنگاه بگو خونه وام دار میخوام بعد خونه هم بده رهن کامل پول رهن و وام میزاری رو هم میدی صاحبخونه خیلی جلو میفتی 

درخواست دوستی رد میکنم 
طلا در کل سوده هیچوقت ضرر نمیکنی سود بانکی رباست هرکی دیدم ار این سودا گرفت بعد دیدم چطور یک سرمایه ...

می دونی چرا سرمایه ش از دست داد ،چون روز به روز ارزش پول کم میشه ولی طلا و خونه و ماشین نجومی می کشه بالا

ربطی به سود بانکی نداره 

😐🤷🏻‍♀️
2706