2733
2734

فقط یکبار اقدام کردم چند روز پیش و از وقتی اقدام کردم همون شب و فرداش خواب النگو دیدم یعنی چی؟ و اینکه امروز ۴ روز اقدامم میگذره میشه اگه گرفته باشه برای جنسیتش کاری کرد؟ 

نه جنسیت همون لحظه گرفتن نطفه تعیین میشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اره من دومی بعدچندسال بایه شب اقدام گرفت .اولی هم ماه اول گرفت ولی چندباراقدام داشتیم

خدا قسمت من بکنه ان شاءالله

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
نطفه چقدر بعد اقدام میگیره؟ 

شاید چند دقیقه بعد اقدام شاید چند ساعت

اصلا معلوم نیست

چه فکرایی میکنید خدایی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
خودت سرگرم کن فکر نکن که باردارم این علامت دارم اینو ندارم بزار برسه به موعدت تا مشخص بشه 

اره واقعا ادم تا موعدش نرسه دیوونه میشه از فکر و خیال بعد که پریود شدی انگار اب سرد ریختن رو سرت🙃🙃🙃

دنبال درامد و کارم اگه کار درستی تو ذهنتونه بهم پیشنهاد بدیید ممنون میشم♥️♥️♥️♥️
2706