2752
2734
عنوان

اگه شرایطشو داشته باشی تزریق میکنین که خوشگلتر شین؟ 😶🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 84 پست
عزیزم میتونم دلیلشو بپرسم؟

این فقط یه نظر شخصیه 

من خودم و با همین چهره نا زیبا دوست دارم 

و به این هم معتقدم که خدا کسی رو زشت نیافریده 

ولی قبول دارم که زیبا نیستم 

نسبت به سنم بسیار بسیار شکسته تر هستم بنا به مشکلاتی که دارم 

و با پیشرفت در حوزه زیبایی به راحتی می تونم این مشکل ظاهرم رو حل کنم ولی نمی خوام واقعا، چون همین چروک ها و موی سفیدی که دارم نشون میده چقدر من بانوی قویی بودم و هستم 

مادر و خواهر خودم و کلا تمام اطرافیانم مخالف این نگاه و دید من هستن ولی من خودم با این نگاهی که دارم احساس آرامش میکنم 

شاید برخی از توضیحاتم ارتباطی با سوال شما نداشت ولی بیان کردم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

خانها بیاین تاپیک اخرم اگه موافقین لایک کنین

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تزریقی که ایراد رو از بین ببره بد نیست ب نظرم مثلا تزریق زیر چشم ک سیاهی رو از بین ببره و مثلا لبهای خیلی نازک ک بد دیده میشه چ عیبی داره ولی اگه نیاز نیست ن ب نظرم طبیعی بهتره

تازگیا آنزیم بینی برا کوچیک شدنشو شنیدم دوست دارم انجام بدم

2731

از کارهای زیبایی که میکنن با عمل بینی و کاشت مژه موافقم بقیه فقط تحت تاثیر مُدِ و کلا مسخره است

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
من خیلی خیلی طبیعی میخوام مثلا یه کم زاویه سازی خیلی طبیعی اصلا دوس ندارم مصنوعی شم

زاویه بنظرم اصلا رو زیبایی تاثیری نداره مگر این که واقعا یکم زاویه هم نداشته باشید 

اونو مدل ها برای جذابیت بیشتر میزنن من فکر کردم برای لب میگید

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

به نظر من یه تنوع هایی برای شوهر لازمه مردا هزاریم که بگن همینجوری بهتری ولی بدون اون تقییر کوچولورو دوست دارن تجربه کردم که بهت میگم به نظرم امتحان کن اگه بخوای ژل بزنی خوشت نیاد بعد ۱ سال میره دیگه تمدید نرو ولی تا زنده ای برای خودت زندگی کن

این فقط یه نظر شخصیه  من خودم و با همین چهره نا زیبا دوست دارم  و به این هم معتقدم که خد ...

چه قدر دیدگاهتون جالب هست، انشالله همه ی مشکلاتتون به بهترین شکل ممکن حل شه و من مطمئنم شما زیبا هستین   

عزیزم اصلا نترس من شاید نزدیک ۱۵ بار ژل زدم هربارم مارک های مختلف و معمولی خداروشکر تا الانم مشکل ند ...

ممنونم عزیزم منو همسرم هردو باهم میخوایم انجام بدیم...  رو زاویه ی فک البته خیلی کم و طبیعی 

چقدر جالب

سپاس مهربونم 

سبک زندگی م هم کاملا متفاوته با تمام اطرافیانم 

همیشه خانواده م بنده رو سرزنش می کنن و بی شک می دونم که خانواده همسرم هم سبک زندگی م رو نمی پسندن ولی به روم نمیارن 

من به نظر هیچ کس غیر از همسرم اهمیت نمیدم و طوری که خودم لذت ببرم زندگی می کنم 

تمام مراسمات وقتی بدون رنگ کردن موی سفیدم می رم ، نگاه ها رو متوجه میشم ولی توجه نمیکنم 

از چیزهایی توی زندگیم لذت می برم که برای خیلی ها بسیار پیش پا افتاده س 

فقط متاسفانه اطرافیان درک این احساس من رو ندارن 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد