2737
2734
عنوان

اگه شرایطشو داشته باشی تزریق میکنین که خوشگلتر شین؟ 😶🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 84 پست
راست میگه واقعا روشن فکرین ... منو یاد هدیه تهرانی انداختین 

جان جانانی شما 

سپاس از اظهار لطف تون بانو

از هر چیزی لذت می برید طبق همون برید جلو

یکی با آرایش ، یکی سفر، یکی خرید، یکی نوازندگی، یکی رقص، یکی درس و خیلی روش های  دیگه 

مهم اینه که احترام بزاریم به عقاید و سلایق همدیگه 

ته تمام این علایق آرامشه 

سپاس از این همه زیبایی که توی ریپلای شما بود 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جان جانانی شما  سپاس از اظهار لطف تون بانو از هر چیزی لذت می برید طبق همون برید جلو یکی ب ...

خیلی ممنونم از کامنت زیباتون، انشالله برای شما بهترین ها و زیباترین ها اتفاق بیفته... خیلی خوشحالم که هنوزم خانوم های سرزمینم انقدر قوی و محکم هستند و البته روشن فکر... ازتون کلی انرژی مثبت گرفتم... موفق و سلامت باشید  

خیلی ممنونم از کامنت زیباتون، انشالله برای شما بهترین ها و زیباترین ها اتفاق بیفته... خیلی خوشحالم ک ...

سپاس از تایپ شما 

متقابلا عرض ارادت و آرزوی خوب دارم براتون

مانا باشید دوست جان

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2728

ما تو خانوادمون پزشکی داریم که تمام کارهای مربوط به پوست رو انجام می ده. من هیچوقت ازش نخواستم برام تزریق و... انجام بده. و امیدوارم هرگز هم نخوام!

به داشتن پول و امکان نیست. به نظر من گنده کردن لب و... مال یک قشر اجتماعی خاصه و زیبایی هم نداره. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
ما تو خانوادمون پزشکی داریم که تمام کارهای مربوط به پوست رو انجام می ده. من هیچوقت ازش نخواستم برام ...

عزیزم نمیخوام لبمو گنده کنم که، میخواستم یه خورده زاویه سازی فک کنیم من و همسرم...اونم یه کم، تو کلیپ خوشگلتر باشیم. منم مثل شما نچرال دوس داشتم 

2738
لطفا شمارشو بهم می دی

ببین من کلینیک فیمر رفتم

زنگ زدی بگو با دکتر علی نجفی وقت میخوام

ولی فکر کنم ی کلینیک دیگه هم خود دکتر هستن،شماره اون یکی کلینیک رو نمیدونم

ولی این شماره کلینیک فیمر هستش

رقصان میگذرم از آستانه اجبار،شادمانه و شاکر... 🕉