2733
2739

سلام بچه ها... من قیافم  میگن که خوشگله ( باور کنید نمیخوام از خودم تعریف کنم)، حالا شما اگر صورت تقریبا خوشگلی داشته باشین دست به صورت میزنین یا نه؟ به سرم زده یه تزریق کوچولو کنم،‌‌‌‌همسرم هم اکیه کاری نداره جدیدا، خب اینجوری خوشگلتر میشم اما ازون طرف هم هرکی قبلا منو ندیده باشه فکر میکنه من به خاطر عمل خوبم( دیدین که میگن فلانی عملیه) اینم بگم قراره به زودی کلیپ درست کنیم . من تا حالا موهامم رنگ نشده. کلا نظرتون چیه؟ شما هم اگه شرایطشو داشتین این کارو میکردید یا نه؟ ببینید من خودم میدونم عقل و اخلاق خیلی مهمتر از ظاهر هست من رو بقیه ی زوایای زندگیم کار کردم تو این سال ها بعدش دنبال ظاهرم‌. 

اره چرا که نه

خشکلی نه حرامه نه گناه

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه خوشكلي نه مصنوعي نكن خودتو

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738

تزریق اصلا

کلا حس بدی به صورتهای تزریقی دارم

ولی اگه بخوام دستکاری کنم، تتو لب میزنم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706