2733
2739
عنوان

اگه شرایطشو داشته باشی تزریق میکنین که خوشگلتر شین؟ 😶🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 84 پست

من اگه خوشکل باشم تزریق نمیکنم.

ولی الآن عمل بینی دلم میخواد ولی میترسم.

موهاتم مشکی به نظرم خیلی خوب و شیکه. کلیپ رو با همون مشکی بگیر بعد برای عکسای عروسی هرکار دوس داشتی انجام بده رو موهات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تزریق چندش ترین چیزیه ک دیدم ....ژل بهترین نوع شو تزریق کردم ب لبام وقتی نامزدم بوسم می‌کنه میگ حس م ...

ای وای ژل بود یا فیلر

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
تزریق چندش ترین چیزیه ک دیدم ....ژل بهترین نوع شو تزریق کردم ب لبام وقتی نامزدم بوسم می‌کنه میگ حس م ...

نه من چند ساله دارم ژل تزریق میکنم اصلا همچین چیزی نیست فقط چند روز اول اینجوریه

من همیشه دوس داشتم نچرال باشم، اما الان که شرایطشو دارم بدم نمیاد بهتر باشم 

اره واقعا چرا که نه 

مگه ادم چند سال زندگی مبکنه 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2740
من همیشه دوس داشتم نچرال باشم، اما الان که شرایطشو دارم بدم نمیاد بهتر باشم 

ببین مرزش یه تار موعه حواست باشه مصنوعی نشی هستن کسایی که خودشون واقعا اوکین ی کوچولووووووو تزریق میکنن طبیعیییی که بعد یه مدت هم میره اونجوری پسیمون نشی فک کنم

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
نه من چند ساله دارم ژل تزریق میکنم اصلا همچین چیزی نیست فقط چند روز اول اینجوریه

مرسی که اطلاع دادید 💕

من شرایطشو دارم، ولی نه دوس دارم بینی عمل کنم، نه ژل و بوتاکس، نه ناخن و ابرو و مژه و.... یه زیبایی معمولی دارم، باهاش راحتم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ببین مرزش یه تار موعه حواست باشه مصنوعی نشی هستن کسایی که خودشون واقعا اوکین ی کوچولووووووو تزریق می ...

من خیلی خیلی طبیعی میخوام مثلا یه کم زاویه سازی خیلی طبیعی اصلا دوس ندارم مصنوعی شم

2706