2733
2734
عنوان

یه زن جلوی چشمام‌ مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسلامتی بعدازعمری گذاشت لایکم کنید

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
2731

خوب بعد چی شد

در وجود من هزاران زن زندگی میکند،یکی شعر می گوید،یکی روزنامه می خواند،یکی غذا می پزد،یکی موهایش را میبافد،یکی دموکرات است آن یکی دیکتاتور؛ اما میان آنها زنی هست که دیگر به آینه نگاه نمی کند،او بازمانده ی هجوم ندیدن هاست❣ 

هیچ کاری نمیتونستم بکنم قفل کرده بودم فقط گوشیمو در اوردم زنگ زدم اورژانس با صدای آروم داد میزدم صدام بریده بود فقط داد زدم یه ماشین اومد ترسیدم سرشو تو تاریکی له کن داد زدم نیا تورو خدا نیا زنه داشت جلوم جون میداد من گریه میکردم داد میزدم یکی اومد گفت من پرستارم احیاش کرد اما به حوش نیومد تا اورژانس بیاد زنه مرد حالا من نمیدونم چیکار کنم حالم بده من خیلی دل نازکم تو کوچه داشتم دیونا میشدم یکی بگه چجوری یادم بره

اسی. زنده ای

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2740

یعنی ماشین لش کرد 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

من یه بار توخیابون میرفتم دوتا پسر نوجوون با موتور میرفتن یه ماشین یه جور بهشون زد جلو من سرشون شکست به خدا مغزشون از کاسه سر ریخت بیرون مردم با کاغذ روزنامه جمع کردن😞😞از اون روزداغونم